BASKET: TJ Šumperk vs SK Bruntál

25. ledna 2016 - 07:24

Kadetky U17

TJ Šumperk vs SK Bruntál foto: sumpersko.net

Oblastní přebor severní, střední a jižní Moravy pokračoval v neděli 24. ledna.  Dva zápasy na domácí palubovce čekaly na svěřenkyně trenéra Josefa Sitaře, aby jimi mohly rozehrát druhé kolo soutěže.

První utkání v 10.00 hodin

TJ Šumperk  - SK Bruntál 35:44

Výsledek po čtvrtinách: 8:18, 18:24, 22:34

Střelci: Hegrová Eliška 11 (TH 3/3), Hanáková Veronika 8 (TH 2/2), Doubravová Eliška 6 (TH 4/2), Svítilová Eliška 4, Tomešová Sára 2 (TH 2/0),  Křivová Marie 2, Janíčková Zuzana 2 (TH 2/0) TH: 13/5   tj.38 procent

Druhé utkání ve 12.00 hodin

TJ Šumperk - SK Bruntál  54:47

Výsledek po čtvrtinách:  10:13, 18:27, 41:32

Střelci: Hegrová Eliška 20, Hanáková Veronika 10, Plháková Martina 7 ( 1x3).  Doubravová Eliška 6, Tomešová Sára 3 (TH 3/1), Janíčková Zuzana 4, Čadilová Dominika 2 (TH 2/0), Křivová Marie 2. TH : 6/1  tj.17 procent

TJ Šumperk vs SK Bruntál foto: sumpersko.net    TJ Šumperk vs SK Bruntál foto: sumpersko.net

FOTOGALERIE: Šumperk vs Bruntál

Komentář trenéra Josefa Sitaře: „Zatímco jsme v prvním kole dokázali Bruntál venku porazit, tentokrát jsme vděčni za jedno vítězství. Naše hráčky se nedokázaly dostat do zápasu. Probudily se až ve třetí čtvrtině druhého utkání. Tuto čtvrtinu dokázaly vyhrát 23: 5. Zlepšila se obrana a konečně začaly míče padat do koše. V poslední minutě se Bruntál dotáhl na rozdíl jednoho koše a opět se řešila dramatická koncovka. Úspěšné střely Veroniky Hanákové a Marie  Křivové rozhodly o našem vítězství. S pochvalou musím šetřit, protože jsem nebyl spokojen s celkovým výkonem našeho družstva. Naše hráčky vyprodukovaly hodně ztrát, na doskoku nebyly vidět a v zakončení protiútoků byly málo produktivní. Střelba ze středních vzdáleností byla náhodná. Doufám, že jsme si již vybrali ten den, kdy se nic nedaří a družstvo se dostane opět do stavu pohody.“

Nezapomeňte si poznačit, že další utkání odehrají šumperská děvčata doma 20. února, kdy na palubovce přivítají kadetky z Tišnova.

Autor: red., J. Sitař, foto: sumpersko.net

TJ Šumperk vs SK Bruntál         foto: sumpersko.net