Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 02. června 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Exmanžel ženu vytrvale obtěžuje výhrůžkami

01.06.2020 - Exmanžel ženu vytrvale obtěžuje výhrůžkami -...

Počasí

02.06.2020 - Úterý

Teplota: 17 / 8 - Oblačno

03.06.2020 - Středa

Teplota: 20 / 9 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

BASKET ŽAČKY:TJ Šumperk vs TJ Jiskra Kyjov

30. března 2014 - 13:24

Zpět na seznam článků

Moravské koše – finálová skupina žaček U 15

BASKET ŽAČKY:TJ Šumperk vs TJ Jiskra Kyjov

TJ Šumperk vs TJ Jiskra Kyjov foto:sumpersko.net

V sobotu 29.března začaly odvetné zápasy finálové skupiny. V prvním kole dokázaly  šumperské hráčky v Kyjově vyhrát oba zápasy, takže byly mírnými favority. Děvčata z Kyjova, ale nepřijela do Šumperku s poraženeckou náladou.

TJ Šumperk vs TJ Jiskra Kyjov

První utkání se odehrálo v 10.00 hodin

TJ Šumperk TJ-Jiskra Kyjov 78 : 47

Výsledek po čtvrtinách:23:9, 41:24, 64:37 

Střelci: Hegrová Eliška 17 (TH 2/2), Válková Adéla 12 (TH 8/2), Jandová Veronika 8,  Skoupilová Veronika 7, Hauserová Katka 6, Plháková Martina 5, Křivová Marie 5, Svítilová Eliška 4, Smrčková Johanna 4, Čadilová Dominika 4, Hanáková Veronika 3, Hegrová Michaela 3.

TJ Šumperk vs TJ Jiskra Kyjov

T.H. 20/8 tj.40% Trojky:1x Hegrová Eliška, 1x Plháková Martina

Fotogalerie ZDE

Druhé utkání ve 12.00 hodin

TJ Jiskra Kyjov-TJ Šumperk 78: 54

Výsledek po čtvrtinách:14:23, 41:31, 59:39,

Střelci:Doubravová Eliška 20, Válková Adéla 16 (TH 5/2), Hegrová Eliška 14, Skoupilová Veronika 10, Plháková Martina 10, Křivová Marie 4, Svítilová Eliška 2, Hanáková Veronika 2,

TJ Šumperk vs TJ Jiskra Kyjov

TH  11/4 tj. 36 % Trojky:2 x Hegrová Eliška

Fotogalerie II.část 

Komentář trenéra Josefa Sitaře:

trenér Josef Sitař

“Hráčky z Kyjova vše vsadily na agresivní vytaženou obranu a v útoku na agresivní nájezdy pod soupeřův koš s následnou přihrávkou na volnou spoluhráčku. Toto pojetí nátlakové hry nám mnohdy dělalo velké problémy. Naše hráčky často chybovaly v přihrávkách i v samotném zakončení. V obraně i na doskocích byly nepozorné a dovolily soupeři získat míče, které měly být v našem držení. S hrou soupeře jsem byl velmi spokojený, protože nám ve hře odhalil naše slabiny. Naši taktovku opět musela držet Eliška Hegrová. Soupeři nastřílela 31 bodů, z toho tři x za tři body, dále měla 16 asistencí a osm zisků míčů. Tentokrát měla v utkáních i šest ztrát, na co nejsme u ní zvyklí. Adéla Válková nás opět podržela na doskocích, ale tentokrát si nebyla tak jistá při zpracování míčů. Veronika Skoupilová si moc chtěla napravit reputaci, ale nemá natrénováno, takže sedm vyložených podkošových střel neproměnila. Ale určité zlepšení jsem zaznamenal. Elišce Doubravové vyšlo jednoznačně druhé utkání. V prvním utkání, jako jediná nebodovala a tak si vše vynahradila v druhém zápase. S dvaceti body byla naše nejúspěšnější střelkyně a na palubovce jedna z nejlepších hráček. Nebála se hrát agresivně i v obraně, měla čtyři zisky a padalo jí to i ze středních vzdáleností. Veronika Jandová a Katka Hauserová úspěšnější v prvním utkání. Martina Plháková a Marie Křivová měly v utkáních své dobré okamžiky, které střídaly zbytečnými ztrátami. Dominika Čadilová se presentovala pěknými asistencemi, které byly zakončeny koši. V utkáních si zahrály všechny hráčky, ale ne všechny dostaly na palubovce stejný čas, protože soupeř byl hodně kvalitní.“

V neděli 13.dubna hraje TJ Šumperk s družstvem SBŠ Ostrava C. První utkání v 10.00  a druhé ve 12.00 hodin ve sportovní hale Tyršova  stadionu v Šumperku. 

Autor: red.,J.Sitař,foto:sumpersko.net

Fotogalerie

TJ Šumperk vs TJ Jiskra Kyjov     foto:sumpersko.net

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.