Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 24. října 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Z historie kuchyňských pomocníků

24.10.2021 - Z historie kuchyňských pomocníků - Pozvánka do...

Počasí

24.10.2021 - Neděle

Teplota: 9 / 0 - SkoroJasno

25.10.2021 - Pondělí

Teplota: 11 / 4 - Jasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

BMX park v lomu dostane zázemí

22. března 2019 - 09:23

Zpět na seznam článků

Pojede se zde nejen přebor Olomouckého kraje BMX

BMX park v lomu dostane zázemí

BMX park v lomu dostane zázemí zdroj foto: muz

Dráha pro bikros, kterou již několik let budují s podporou města Zábřeha v opuštěném lomu u Sázavy sami sportovci, bude mít brzy také zázemí.

Právě v těchto dnech zahajuje realizaci stavby městská společnost EKO servis, která zvítězila s nejnižší nabídkovou cenou devět set sedmdesát čtyři tisíce korun v zadávacím řízení. „Letošní investice do sportovního zázemí navazuje na etapy budování sportoviště pro BMX v minulých letech, například v loňském roce město Zábřeh financovalo vybudování startovacího zařízení a vydláždění zatáček. Je radostné vidět, jak sportovní zázemí přitahuje řadu zájemců z řad dětí a mládeže, opuštěný lom tak našel nové využití a ožil sportem,“ okomentoval investici starosta Zábřeha František John.

Objekt bude napojen vodovodní přípojkou na vrtanou studnu umístěnou v areálu, dále na kanalizaci a přívod elektrické energie. Stavba nabídne sociální zázemí, šatny či klubovnu. Usnadní nejen pravidelnou činnost, ale bude také zázemím pro závody. Realizace se předpokládá do poloviny května letošního roku.

Nové zázemí poslouží k závodu vzápětí po svém dokončení. „Na začátek června připravujeme v Zábřeze přebor Olomouckého kraje BMX a V. závod Moravské bikrosové ligy,“ informoval Radomír Huf z Utopia bikes.

Autor: red., muz - L. Mahdalová, zdroj foto: muz

Fotogalerie

BMX park v lomu dostane zázemí    zdroj foto: muz

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.