Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 19. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

V Rejcharticích se opět staví andělská letka

19.07.2019 - V Rejcharticích se opět staví andělská letka -...

Počasí

19.07.2019 - Pátek

Teplota: 26 / 14 - Zataženo

20.07.2019 - Sobota

Teplota: 30 / 15 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Babovřesky aneb z dopisu venkovské drbny

26. února 2013 - 12:10

Zpět na seznam článků

Zábřežské kino Retro hraje od 1. března

Zdeněk Troška se rozhodl, že se po letech vrátí k žánru vesnických komedií ve „sluncesenovském“ stylu. A dobře udělal! Babovřesky totiž hned v premiérovém týdnu přepsaly dosavadní tabulky návštěvnosti kin. V jeho příběhu nechybí láska, závist, intriky, vtipné momenty a řada hereckých a pěveckých hvězd.

Do vesnice Babovřesky přijíždí koncem jara nový farář. Zbožné ženy čekají váženého, starého, důstojného pána, ale z auta vyskočí mladý, sportovní, asi třicetiletý kluk (Lukáš Langmajer). V čele zbožných babovřeských žen stojí drbna Horáčková (Jana Synková), která pracuje na obecním úřadě a sedá v kostele v první lavici. O všem ví, od všeho má klíče, všude byla dvakrát… a osobuje si právo do všeho zasahovat a mluvit.

Pokud se chcete přesvědčit, zda Zdeněk Troška naváže na úspěch série Slunce, seno..., nezbývá vám než vyrazit do  kina. V Zábřehu hrajeme Babovřesky od 1. března,“ zve do kina Retro jeho vedoucí Věra Smrčková.

Autor: red.,zk

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.