Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 14. července 2026 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Havarijní situace na Dyji!

14.07.2026 - Havarijní situace na Dyji! - Řešíme následky namísto...

Počasí

14.07.2026 - Úterý

Teplota: 27 / 15 - Přeháňky-Déšť

15.07.2026 - Středa

Teplota: 23 / 17 - Bouřky

Zde je místo pro Vaši reklamu

Během spánku přišli hosté mohelnické ubytovny o telefony a peněženku

27. května 2018 - 09:35

Zpět na seznam článků

Pachateli hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi

Během spánku přišli hosté mohelnické ubytovny o telefony a peněženku

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Kriminalisté na Mohelnicku pátrají po pachateli krádeže, ke které došlo v rozmezí od soboty 26. května (devatenácté hodiny) do jedné hodiny po půlnoci neděle 27. května.

Zloděj si z neuzamčeného pokoje ubytovny v Mohelnici odnesl osobní věci hostů. „Dva mobilní telefony a peněženku s platební kartou a doklady. Stalo se tak v době, kdy v pokoji spali dva majitelé odcizených věcí,“ uvedl tiskový mluvčí policie Olomouckého kraje František Kořínek.

Výše způsobené škody byla předběžně vyčíslena na devět tisíc korun. „Pachateli tohoto jednání v případě dopadení za přečin porušení domovní svobody, přečin krádež a přečin neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta,“ sdělil policejní mluvčí.

Autor: red., pis

Fotogalerie

ilustrační snímek                      zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.