Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 13. června 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Tobogán na „Bratrušáku“ bude v provozu poslední sezonu

12.06.2021 - Tobogán na „Bratrušáku“ bude v provozu poslední...

Počasí

13.06.2021 - Neděle

Teplota: 17 / 11 - Oblačno

14.06.2021 - Pondělí

Teplota: 22 / 7 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Běžci v Šumperku si mohou vyzkoušet VirtualRUN

28. května 2021 - 16:22

Zpět na seznam článků

Začátkem června

Běžci v Šumperku si mohou vyzkoušet VirtualRUN

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

1. května byly zahájeny registrace do třetího ročníku běžeckého závodu ŠumpeRUN. V době uzávěrky zpravodaje čítala startovní listina již více než stovku zájemců a několik štafet. Kapacita závodu je čtyři sta závodníků v hlavním desetikilometrovém závodě, který se uskuteční 12. září.

Od pondělí 31. května do neděle 6. června ale bude možné zkusit si na trati ŠumpeRUNu zazávodit virtuálně. „Do závodu VirtualRUN není potřeba se předem přihlašovat, stačí se postavit kdykoliv ve zmíněných dnech na trať závodu se zapnutou GPS na chytrých hodinkách nebo mobilu a pokusit se ji zaběhnout co nejrychleji,“ říká Bohuslav Vondruška z organizačního týmu.

Pokusů může každý absolvovat dle libosti, pořadatelům pak prostřednictvím stránky závodu zašle GPS záznam svého nejlepšího pokusu. „Výsledky budeme hodnotit v kategoriích závod na jedno kolo (3,33 km) a na tři kola (10 km), vždy muže a ženy zvlášť, věk se rozlišovat nebude. Dále bude vytrvalostní kategorie, v níž se bude hodnotit největší počet naběhaných kol během celého závodního týdne,“ upřesňuje Jan Kostecký. Mapu tratě najdou zájemci na stránkách závodu.

V každé kategorii budou vyhlášeni tři nejlepší závodníci, kteří dostanou zajímavou cenu a diplom. Každý závodník bude startovat na vlastní nebezpečí a za plného provozu, většina tratě ale vede pěšími zónami, parky a po chodnících.

Startovné se neplatí – účast je zcela zdarma.

Autor: red., S.Singerová - mus,

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.