Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 14. října 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera

14.10.2019 - Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera - Benefiční...

Počasí

14.10.2019 - Pondělí

Teplota: 19 / 12 - Oblačno

15.10.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 14 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Bohemian Rhapsody uslyšíte v Zábřeze

11. února 2013 - 09:14

Zpět na seznam článků

Queen zazní z plátna kina Retro

Fanoušci skupiny Queen dostávají šanci zhlédnout velkolepý koncertní opus Hungarian Rhapsody: Queen Live In Budapest ’86 na filmovém plátně zábřežského kina. Úvod tvoří pětadvacetiminutový dokument, který provází rockové legendy Queen od jejich dechberoucí show Live Aid po dobu jednoho roku až do chvíle budapešťského koncertu. Snímek využívá archivních záběrů kapely na cestách, momentky ze zkoušek a rozhovorů se skupinou, přičemž některé z nich uvidí diváci vůbec poprvé. 

Koncert v Budapešti byl tehdy jediným koncertem velké rockové skupiny v zemích sovětského bloku. Na tuto významnou show se sjelo osmdesát tisíc nadšených fanoušků a na záznamu koncertu pracovali nejlepší filmoví kameramani a technici.  Výsledný snímek byl digitálně upraven speciálně pro potřeby velkého plátna.

„Koncert Queenů promítá Retro v sobotu 23. února od 21 hodin a samozřejmě nebudou chybět takové hity jako Bohemian Rhapsody, Crazy Little Thing Called Love, I Want To Break Free nebo We Are The Champions,“ doplňuje vedoucí kina Věra Smrčková.

 

Autor: red.,v.s.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.