Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 09. března 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Opilý řidič otočil auto na střechu

08.03.2021 - Opilý řidič otočil auto na střechu - Dopravní nehoda...

Počasí

09.03.2021 - Úterý

Teplota: 3 / -5 - Oblačno

10.03.2021 - Středa

Teplota: 5 / -5 - Jasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Buldoci postoupili do dalšího kola

02. dubna 2012 - 13:11

Zpět na seznam článků

Pohár FAČR ve futsalu

Buldoci postoupili do dalšího kola

Futsalisté šumperských Buldoků zdolali tým České Vsi 7:4 a postupují do 5. kola poháru FAČR, kde vyzvou 2.ligový Gamaspol Jeseník.

Páteční večer v hale šumperského gymnázia nabídl vcelku pohledný futsal, který měl překvapivě dramatický vývoj. Buldoci hned od začátku potvrzovali roli favoritů a hnáni početnou skupinou fanoušků diktovali tempo hry, kdy měli často míč pod kontrolou, ale nedařilo se jim střelecky. Až ke konci první půle došlo k zaváhání hostující obrany a k odraženému míči se dostal Jiří Doubrava, který střelou pod břevno otevřel skóre utkání. Velice disciplinovaný a obranný styl České Vsi dělal Buldokům problémy a do konce poločasu moc gólových šancí diváci neviděli. Naopak vzhledem k počtu nasbíraných faulů na straně Buldoků dostali možnost ke srovnání hosté, ale jejich desetimetrový kop zlikvidoval Ladislav Šabo a tak první poločas skončil 1:0 pro domácí.

Do druhé půle se šlo po krásném a sexy vystoupení streetdancové taneční skupiny Folí de la Fúl, které očividně oba týmy povzbudilo k větší aktivitě a záhy se to projevilo na počtu vstřelených branek. I když do druhého poločasu vstoupil lépe tým České Vsi a vyrovnal, Buldoci dokázali rychle odpovědět a brzy zvýšili své vedení na 5:2. Zdálo se, že vývoj zápasu směřuje k jasnému vítězství domácích, ale tak jako v první půli, udělali Buldoci hodně zbytečných faulů a tentokrát dali soupeři dokonce dvě šance v podobě desetimetrového kopu. Hostující hráč je oba  s přehledem proměnil a snížil tak na 5:4. Naštěstí pro domácí mužstvo zakrátko z protiútoku zvýšil vedení Tomáš Skála a v závěru pojistil vítězství domácích desetimetrovým kopem Vojta Špička, který v tomto utkání zaznamenal hned 3 góly.

Domácí tak splnili roli favorita a pokračují v soutěži, nicméně hostující Česká Ves předvedla disciplinovaný a houževnatý výkon a byla domácímu mužstvu v cestě za postupem velmi obtížným protivníkem.

Poděkování patří skupině Folí de la Fúl za krásné zpestření futsalového večera a v neposlední řadě i skvělým fanouškům, kteří vytvořili vynikající diváckou kulisu.

K futsalovému večeru se vyjádřil i předseda OL KKF FAČR Ladislav Sebök: "Utkání bylo po pořadatelské stránce svěřeno Buldokům a věřil jsem, že se popasují s touto výzvou. Utkání mělo velice vysokou úroveň a vysoká návštěvnost jen dokreslila, že i klub KP umí utkání uspořádat. O tom svědčilo i vystoupení taneční skupiny v poločasové přestávce. Návštěvnost pohárového utkání nenechala v ochozech nikoho chladným a diváci fanděním přispěli k úspěchu Buldoků, kteří tak postoupili do další fáze Poháru FAČR. Musím vyzdvihnout i soupeře z České Vsi, kteří byli důstojným soupeřem a utkání bylo dramatické až do samého konce."

Branky: 15. Doubrava, 26. Hruda, 31. 34. 40. Špička, 32.a 38. Skála  -  26. a 29. Juříček,      35. a 37 Novák,     Diváků 150

Sestava Buldoků:

Šabo - Ferko, Vývoda, Stromšík, Horák, Fojtík - Špička, Hruda, Skála, Doubrava, Partisch, Pavelka

Sestava České Vsi:

Řezníček – Papež, Michálek, Kratochvíl, Kočí, Juríček – Zykmund, Koláček, Novák, Dundík

Autor: Ladislav Sebök

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Policie hodnotí první týden opatření

Policie hodnotí první týden opatření

Fotek: 43
Přidáno: 08.03.2021

Jeseníky

Jeseníky

Fotek: 28
Přidáno: 06.01.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.