Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 05. prosince 2023 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Opilá řidička narazila do údržbového vozu

04.12.2023 - Opilá řidička narazila do údržbového vozu - Kolize se...

Počasí

05.12.2023 - Úterý

Teplota: -1 / -3 - Sníh

06.12.2023 - Středa

Teplota: 0 / -2 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Burza práce v Šumperku

03. října 2023 - 16:47

Zpět na seznam článků

Pomůže při hledání zaměstnání

Burza práce v Šumperku

ilustrační snímek zdroj: archiv

Významní zaměstnavatelé nejen z okresu Šumperk, ale i vzdálenějších regionů nabídnou volná pracovní místa ve strojírenství, v elektrotechnice, ve stavebnictví, v zemědělství, obchodu, ve zdravotnictví nebo v ozbrojených složkách návštěvníkům Burzy práce a vzdělávání v Šumperku. Chybět nebudou ani zástupci středních a vysokých škol. Akce proběhne ve čtvrtek 5. října od 9.00 do 17.00 hod. v Domě kultury Šumperk (Fialova 3). Na organizaci se spolupodílí Úřad práce ČR, Okresní hospodářská komora Šumperk a Svaz průmyslu a dopravy ČR. Vstup je zdarma.

Na burze se představí tři desítky zaměstnavatelů a patnáct středních odborných a vysokých škol. Všechny vystavující subjekty mají vazbu na šumperský region. „Akce je určená všem, kteří hledají práci, žákům, kteří si vybírají budoucí povolání, a jejich rodičům, nebo těm, kteří přemýšlejí o doplnění či změně kvalifikace. Cílem je představit klíčové regionální zaměstnavatele, seznámit veřejnost s možnostmi uplatnění na trhu práce a pomoci mladým lidem při výběru vhodného studijního oboru či pracovního místa,“ shrnuje ředitel Kontaktního pracoviště ÚP ČR v Šumperku Arnošt Brauner.

Na burze bude mít své zastoupení také Úřad práce ČR. Jeho specialisté poradí lidem při výběru vhodného povolání či rekvalifikace, pomohou jim s orientací ve vzdělávací nabídce škol. To vše s ohledem na jejich osobní předpoklady a budoucí profesní uplatnění. Návštěvníci získají přehled o tom, co v dnešní době zaměstnavatelé v tomto regionu potřebují a o jaké profese mají především zájem.

Všichni, kteří hledají práci, dostanou jedinečnou šanci kontaktovat na jednom místě a během jediného dne více zaměstnavatelů, případně si domluvit další jednání s těmi, s nimiž najdou společnou řeč. Pro tyto případy doporučuje ÚP ČR zájemcům o práci, aby si s sebou vzali profesní životopis s kontaktními údaji a informacemi o získaném vzdělání a praxi.

Autor: red., K. Beránková

Fotogalerie

ilustrační snímek              zdroj: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.