Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 21. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Šumperští studenti v partnerském města Sulmona

21.03.2019 - Šumperští studenti v partnerském města Sulmona -...

Počasí

Oblačno

21.03.2019 - Čtvrtek

Teplota: 11 / 3 - Oblačno

SkoroJasno

22.03.2019 - Pátek

Teplota: 15 / 5 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Čechomor koncertuje v Šumperku

03. dubna 2018 - 11:04

Zpět na seznam článků

Společně se zpěvačkou Martinou Pártlovou

Na pátek 27. dubna si pro šumperské publikum připravil místní dům kultury jedinečný hudební zážitek. V rámci probíhajícího tour zde totiž vystoupí skupina Čechomor, speciálním hostem koncertu navíc bude skvělá zpěvačka s nezaměnitelným hlasem Martina Pártlová.

Legenda tuzemské world music oslaví tento rok třicet let působení na hudební scéně. Podařilo se jí vybudovat silnou fanouškovskou základnu, která si originálně rockově zpracované české a moravské lidové písně doslova zamilovala. Autorské úpravy Karla Holase a Franty Černého zkrátka zní, jako by do naší lidové tvorby patřily od nepaměti. Za dobu svého působení soubor procestoval celou Evropu, Severní Ameriku, Rusko, Čínu, Mongolsko a Austrálii, je také držitelem několika prestižních ocenění Anděl.

Před nedávnem kapela rozšířila svoji současnou sestavu o nové členy. K těm stávajícím, kterými jsou František Černý (kytary, zpěv), Karel Holas (housle, zpěv) a Michal Pavlík (cello, dudy, klávesy), přibyli Matěj Lienert (bicí, zpěv), Adam Malík (kytary, klarinet, zpěv) a Lukáš Čunta (baskytary, klávesy).

Čechomor zdroj foto: FB DK

„Na repertoáru koncertu nebude chybět žádný ze známých hitů, zejména z fenomenální desky Proměny, ale nejen pro své skalní fanoušky Čechomor chystá i poslechovou ochutnávku z právě připravovaného alba," zve produkční domu kultury Michaela Horáková.

Koncert se koná v pátek 27. dubna od sedmi večer ve velkém sále domu kultury. Vstupné je na sezení za 450, 390 a 350 korun.

Rezervace vstupenek ZDE

Autor: red.,dk - M. Horáková

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.