Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 25. května 2022 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Soutěž Podnikavé hlavy zná své vítěze

25.05.2022 - Soutěž Podnikavé hlavy zná své vítěze - Prvenství...

Počasí

25.05.2022 - Středa

Teplota: 16 / 11 - obcasny-Déšť

26.05.2022 - Čtvrtek

Teplota: 17 / 10 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Česká Miss 2014 byla ve FN Olomouc

19. září 2014 - 08:42

Zpět na seznam článků

Potěšila malé pacienty na oddělení chirurgie

Česká Miss 2014 byla ve FN Olomouc

Gabriela Franková navštívila FN Olomouc zdroj foto:FN Ol.

Gabriela Franková, vítězka letošní soutěže krásy Česká Miss, ve čtvrtek 18. září dopoledne navštívila oddělení dětské chirurgie ve Fakultní nemocnici Olomouc. Dětem, které se zde zotavují po operaci, přivezla k obveselení hračky a knihy. Během své návštěvy na olomoucké dětské klinice osobně předala dárky malým pacientům a jejich rodičům přímo na pokojích.

Už krátce poté, co letos v březnu získala korunku České Miss 2014, slíbila Gabriela Franková, že se bude aktivně věnovat charitativní oblasti.“ V dětských letech jsem bývala často nemocná a také před finále soutěže krásy jsem strávila dva měsíce v nemocnici. Vím tedy dobře, jak je náročné trávit spoustu času na nemocničním lůžku a obzvláště pak pro malé pacienty,“ vysvětlila Gabriela.

Gabriela Franková navštívila FN Olomouc

V současnosti je Gabriela v úzkém kontaktu s Dětskou nemocnicí ve svém rodném městě Brně. Naposledy navštívila děti na tamní onkologii, kterým rozdávala nejen úsměv, ale i dárečky. Blízký vztah má ale také k Olomouci, kde sídlí její firma a kde občas, pokud jí to pracovní vytížení dovolí, pobývá. Rozhodla se tedy, že udělá radost i malým pacientům ve Fakultní nemocnici Olomouc. „Chci pomáhat dětem. Je to krásný pocit, když se s dětmi potkávám a vidím, jakou jim udělá radost má přítomnost. Trochu jsem se inspirovala projektem Českého rozhlasu - Daruj hračku a dětem rozdávám při svých návštěvách nejrůznější hračky, omalovánky a knížky,“uvedla Gabriela.

Autor: red.,E.Havrlant, zdroj foto:FN Ol.

Fotogalerie

Gabriela Franková  navštívila FN Olomouc      zdroj foto:FN Ol.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.