Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 14. října 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera

14.10.2019 - Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera - Benefiční...

Počasí

14.10.2019 - Pondělí

Teplota: 19 / 12 - Oblačno

15.10.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 14 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Česká komedie zakončí zábřežské Léto u zámku

19. srpna 2014 - 08:44

Zpět na seznam článků

Parádně pokecal

Posledním titulem zábřežského Léta u zámku je nová česká komedie Parádně pokecal – filmový debut režiséra Tomáše Pavlíčka, který s humorem a nadsázkou zachycuje šest měsíců v životě pětadvacetiletého Štěpána Procházky.

Štěpná byl vyhozen ze školy, opět opuštěn přítelkyní a jako vždy zůstal bez práce, a tak opouští Prahu a odjíždí s přáteli na chatu. Shodou okolností se však ocitá v malém městě Sedmihoří, kde začíná pracovat jako operátor v call-centru. Zvrat nastává ve chvíli, kdy se v záplavě fádních telefonátů ozve hlas tajemné slečny Marie a film se mění v neokoukanou romanci.

Ve filmu se můžete těšit na písničky regionálních kapel i originální elektronickou hudbu. „Mnohé může překvapit plejáda známých hereckých jmen, které se na něm podílely. Dostat do svého debutového filmu osobnosti typu Jany Krausové, Lukáše Pavláska, Matěje Rupperta nebo Václava Vydry je totiž velký úspěch,“ uvedla vedoucí kina Věra Smrčková.

pozvánka

Areál na zábřežském Masarykově náměstí se pro návštěvníky Léta u zámku otevře naposled ve středu 27. srpna od 20 hodin, projekce začne po setmění, přibližně o půl deváté. Vstupné činí 50 korun, občerstvení je zajištěno. V případě deštivého počasí bude film promítnut v kině Retro se začátkem ve 21 hodin.

Autor: red.,zk

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.