Neděle 13. června 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Tobogán na „Bratrušáku“ bude v provozu poslední sezonu

12.06.2021 - Tobogán na „Bratrušáku“ bude v provozu poslední...

Počasí

13.06.2021 - Neděle

Teplota: 17 / 11 - Oblačno

14.06.2021 - Pondělí

Teplota: 22 / 7 - SkoroJasno

Cestovatelka Hana Machalová v Šumperku

04. června 2021 - 07:36

Zpět na seznam článků

Zve na cestu po neuvěřitelných místech Evropy

Cestovatelka Hana Machalová v Šumperku

Cestovatelka Hana Machalová zdroj foto: DK

Sny si můžete začít plnit v každém věku. Cestovatelka a autorka knihy Do světa Hana Machalová je toho příkladem. Na cesty se vydala až na sklonku čtyřicítky, s malým dítětem a s průměrným platem. Ročně navštíví okolo šestnácti různých zemí. Své nevšední zážitky z cest povypráví ve čtvrtek 17. června v Šumperku.

Svět je pro Hanu Machalovou fascinujícím místem, jež stojí za objevování po celý život. Boří mýty o tom, že cestování je drahé, časově náročné a nebezpečné. Přitom sama autorka ideální podmínky pro cestování rozhodně nemá – stejně jako většina z nás. V žádném případě si ale nemyslí, že cestování po světě je určeno výhradně mladým, svobodným bez závazků, kteří mají spoustu času nebo peněz.

Vede populární přednášky zaměřené na levné cestování a dodává kuráž lidem, jimž brání překážky běžného života v plnění jejich cestovatelských snů. O své zážitky, rady a především nadšení se rozhodla podělit praktickým návodem, jak překonat obavy a vydat se do světa. Přesvědčí vás, že cestování je tu pro všechny bez rozdílu.

Cestovatelka Hana Machalová zdroj foto: DK

Nechte se tedy během přednášky přenést na 77 neuvěřitelných míst Evropy a okouzlit se její nekonečnou rozmanitostí. Uvidíte nová místa od Islandu po Kavkaz, která většina z nás ještě nenavštívila nebo o nich nemá tušení. Jsou tak zajímavá nebo blízko, že si je budete chtít dát na svůj budoucí cestovatelský seznam. Starý kontinent nabízí mnohem víc než místa dříve notoricky navštěvovaná davy turistů.

Cestovatelská přednáška s Hanou Machalovou se uskuteční ve čtvrtek 17. června od půl šesté večer v šumperském G-klubu. V prodeji je omezená kapacita vstupenek v hodnotě 120 korun.

Autor: red., Michaela Horáková - DK, zdroj foto: DK

Fotogalerie

Cestovatelka Hana Machalová    zdroj foto: DK

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.