Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 01. března 2026 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

SPOT – nové klubové srdce zábřežského kulturáku

28.02.2026 - SPOT – nové klubové srdce zábřežského kulturáku -...

Počasí

01.03.2026 - Neděle

Teplota: 10 / 2 - obcasny-Déšť

02.03.2026 - Pondělí

Teplota: 12 / 2 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Cestující nebyl schopen v Šumperku vystoupit z vlaku

18. února 2021 - 12:54

Zpět na seznam článků

Byl opilý

Cestující nebyl schopen v Šumperku vystoupit z vlaku

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Komplikace ve vlakové přepravě způsobil ve středu 17. února před dvaadvacátou hodinou devětapadesátiletý pasažér, který si pořádně přihnul a nebyl schopen v konečné stanici v Šumperku opustit vlak.

Bezradná průvodčí, která se jej snažila probudit, když jej našla dřímat na podlaze předposledního vozu, požádala o pomoc policisty. „Těm se muže podařilo probrat, nicméně vyhráno ještě neměli. Pasažér nebyl schopen samostatné chůze, a tak se při vystupování vehementně přidržoval hlídky,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Jiřina Vybíhalová.

Kvůli mužově silné podnapilosti si policisté na místo k posouzení jeho zdravotního stavu přizvali také zdravotnickou záchrannou službu. „Nadýchal přes tři promile alkoholu v dechu a nakonec nocoval na záchytce. Po svém vystřízlivění se bude muset zodpovídat z přestupku proti veřejnému pořádku,“ upřesnila policejní mluvčí.

Autor: red., pis. - J. Vybíhalová

Fotogalerie

ilustrační snímek                              zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.