fitnesskotelna
fitnesskotelna
fitnesskotelna
Středa 22. března 2023 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Jednotky hasičů zachránily studenty z 10. patra kolejí

21.03.2023 - Jednotky hasičů zachránily studenty z 10. patra kolejí -...

Počasí

22.03.2023 - Středa

Teplota: 14 / 4 - obcasny-Déšť

23.03.2023 - Čtvrtek

Teplota: 18 / 8 - Zataženo

240 650 fitness kotelna

Charitativní zápas v rámci Memoriálu Marka Tisoně

03. února 2023 - 14:18

Zpět na seznam článků

Pozvánka

Charitativní zápas v rámci Memoriálu Marka Tisoně

Charitativní zápas v rámci Memoriálu Marka Tisoně zdroj foto: FNOL

Starají se o bezpečnost areálu a návštěvníků FN Olomouc, ale na starost mají třeba také obsluhu jejího vjezdového systému. Řeč je o členech Ostrahy FN Olomouc, jedněch z těch "bezejmenných" pracovníků nemocnice, bez nichž by ale její provoz byl prakticky nemyslitelný.

Člen týmu ostrahy Martin Švarc, který se ve svém volném čase aktivně věnuje bojovému sportu, nyní zve na zápas v thajském boxu, jehož výtěžek poslouží společnosti Šance Olomouc a malým pacientům Dětské kliniky FN Olomouc. "Na našem oddělení Ostrahy máme několik zaměstnanců, kteří se aktivně věnují bojovým sportům. Jedním z nás je i Martin Švarc, jenž má ve své disciplině Muay Thai (thajský box) profi skóre 5:0 a nyní se rozhodl, že celou svou finanční odměnu za svůj další zápas věnuje na konto neziskové organizace Šance Olomouc, která pomáhá hematologicky, onkologicky a chronicky nemocným dětem a jejich rodinám na Dětské klinice FN Olomouc," říká vedoucí ostrahy Lukáš Vlach.

Zmíněný charitativní zápas se uskuteční v pátek 31. března v rámci Memoriálu Marka Tisoně v pavilonu A Výstaviště Flora Olomouc. A odměna Martina Švarce nebude jediným výtěžkem, který z tohoto počinu nemocným dětem prostřednictvím Šance Olomouc poplyne. "Zbytek našeho oddělení se svorně rozhodl, že tuto sbírku také podpoří a přispěje minimálně stejnou částkou. A zároveň Martinovi, který dlouhodobě trénuje v klubu Muay Thai Olomouc, pomůže v přípravě na zápas v rolích sparingpartnerů. Pokud jsou mezi zaměstnanci naší nemocnice fanoušci bojových sportů, rádi bychom je pozvali na tuto akci, protože svou účastí nejenže pomohou vytvořit skvělou atmosféru, ale také podpoří dobrou věc, neboť z každé zakoupené vstupenky bude část výtěžku odeslána na konto Šance Olomouc," dodává Lukáš Vlach.

Vstupenky na Memoriál Marka Tisoně lze zakoupit v předprodeji v klubu Muay Thai Olomouc.

Autor: red., A. Fritscher, zdroj foto: FN OL

Fotogalerie

Charitativní zápas v rámci Memoriálu Marka Tisoně   zdroj foto: FNOL
Charitativní zápas v rámci Memoriálu Marka Tisoně   zdroj foto: FNOL

Další články z rubriky

Šumperské gymnastky uspěly ve Valašském Meziříčí

Šumperské gymnastky uspěly ve Valašském Meziříčí

Reportáž z Memoriálu Miloše Bortla

Hejtmanství pomůže dětem, které baví sport

Hejtmanství pomůže dětem, které baví sport

Příjem žádostí o dotace začne 11. dubna

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.