Sobota 31. července 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Letní Flora Olomouc – Souznění s přírodou

30.07.2021 - Letní Flora Olomouc – Souznění s přírodou -...

Počasí

31.07.2021 - Sobota

Teplota: 25 / 16 - Bouřky

01.08.2021 - Neděle

Teplota: 19 / 14 - Bouřky

Cyklista havaroval u Zvole

18. června 2021 - 16:49

Zpět na seznam článků

Policie hledá svědky

Cyklista havaroval u Zvole

místo události mezi obcemi Lukavice a Zvole zdroj foto: PČR

Policisté šumperského dopravního inspektorátu se zabývají okolnostmi havárie cyklisty, ke které došlo ve čtvrtek 17. června okolo čtvrt na jedenáct dopoledne na silnici III/31542 v úseku mezi obcemi Lukavice a Zvole.

Pětapadesátiletý cyklista jel ve směru od Lukavice ke Zvoli. „Z prozatím přesně nezjištěných příčin upadl na silnici a vážně se zranil. Zraněnému cyklistovi pomohla a přivolala pomoc kolem projíždějící řidička. Muž byl po prvotním ošetření z místa nehody transportován k ošetření letecky,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Jiřina Vybíhalová.

Kvůli objasnění veškerých okolností, které mohly této nehodě předcházet, žádá policie o pomoc případné svědky. „Informace, které by nám mohly pomoci, přijmou policisté ze skupiny dopravních nehod na tel. čísle 735 788 600, případně je možné také kdykoli kontaktovat linku 158,“ obrací se na veřejnost policejní mluvčí.

Autor: red., pis - J. Vybíhalová, zdroj foto: PČR

Fotogalerie

místo události mezi obcemi Lukavice a Zvole     zdroj foto: PČR

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.