Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 05. prosince 2023 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Opilá řidička narazila do údržbového vozu

04.12.2023 - Opilá řidička narazila do údržbového vozu - Kolize se...

Počasí

05.12.2023 - Úterý

Teplota: -1 / -3 - Sníh

06.12.2023 - Středa

Teplota: 0 / -2 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

DIETOS rozšiřuje hráčský kádr

02. října 2023 - 14:45

Zpět na seznam článků

Americký fotbal v Šumperku

DIETOS rozšiřuje hráčský kádr

ilustrační snímek zdroj: archiv

Nepovedená loňská sezóna je zapomenuta a klub amerického fotbalu Šumperk Dietos už naplno začíná s přípravou pro další ročník. A k tomu neodmyslitelně patří také náborová činnost vedoucí k rozšíření členské základny, jelikož právě úzký hráčský kádr je jednou z Achillových pat šumperského celku.

Od října do konce listopadu budou probíhat náborové tréninky pod pečlivou přípravou a dozorem hlavního trenéra Jana Kolaříka, který se na nově příchozí zájemce těší a doplňuje: ,,Velmi rád bych na všechny zájemce apeloval, že opravdu se nemusí nikdo obávat zúčastnit náborů, ať již má fyzickou konstituci jakoukoliv. Zejména pak také cílíme na velké silné postavy, protože právě nedostatek takto stavěných hráčů nás trápí několik let. Na druhou stranu, ale přivítáme jakéhokoliv správně zapáleného jedince.‘‘

Dietos oproti zvyklostem z minulosti začínají zostra, když na startu náborů nabízejí zájemcům na výběr ze dvou termínů ve dnech 6. října (17-19 hod.) a 7. října (10-12 hod.). Tiskový mluvčí klubu Milan Kolařík k tomu dodává: ,,Na základě historických zkušeností víme, že u každého je to s časovou dostupností individuální, a proto hned na startu dáváme každému zájemci možnost vybrat si z daného termínu, který mu bude co nejlépe vyhovovat. Je ale nutné upozornit, že takto tomu bude opravdu jen teď na začátku a pak už budou náborové tréninky probíhat jeden krát týdně.‘‘

Sraz je vždy 15 minut před oficiálním startem tréninku v zadní části areálu Tyršova stadionu u hřiště s umělou trávou. Trénink proběhne venku na přírodní či umělé trávě a je zapotřebí být připraven ve sportovním oblečení, obuv v podobě kopaček, ale i běžná sportovní obuv není problémem. Rozhodně by také zájemci neměli zapomenout na pitný režim v podobě dostatečného množství tekutin. Všem příchozím vysvětlíme základní fotbalové dovednosti a cvičeními je provedou licencovaní trenéři.

Klub doporučuje, aby potenciální zájemci sledovali, jak webové stránky klubu, tak především sociální sítě v podobě Facebooku či Instagramu, případné otázky a další informace klub sdělí prostřednictvím oficiálního emailu, telefonicky nebo také zanecháním vzkazu na facebookové stránce.

Autor: red., Milan Kolařík

Fotogalerie

ilustrační snímek              zdroj: archiv
nábor            zdroj: klub

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.