Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 19. dubna 2018 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Juniorský maraton. Šumperští gymnazisté doběhli první!

19.04.2018 - Juniorský maraton. Šumperští gymnazisté doběhli...

Počasí

skorojasno

19.04.2018 - Čtvrtek

Teplota: 21 / 10 - SkoroJasno

skorojasno

20.04.2018 - Pátek

Teplota: 23 / 10 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Delinquent Habits + guests v Šumperku

15. března 2017 - 07:41

Zpět na seznam článků

Hip-hopová legenda

Šumperk zažije v sobotu 1. dubna jedinečné vystoupení legendární americké mexico-latin-hip-hopové skupiny Delinquent Habits, která jede velké evropské turné na podporu vydání jejich nového alba It Could Be Round Two. Los Delinquentes, jak si také někdy říkají, na pódiu dále doplní Skinny Fresh, dále MC´s IDEA a REST (TyNikdy Label).

Během evropského turné nezapomenou ani na své české fanoušky, které navštíví hned v několika městech. Formace Delinquent Habits se opět vrací v originálním složení obou MC, kteří jsou zakládajícími členy. Za posledních dvacet let hraní v České republice se stali legendou hip-hopové scény, o čemž svědčí jejich dřívější narvané koncerty v Praze, Brně nebo v Ostravě, na které se sešlo mraky lidí, kde Tequila tekla proudem a hustě se pařilo až do rána.

Delinquent Habits zdroj: d.k.

Když se z podia začnou ozývat vypečené mexické trumpetky v kombinaci s ostrým groove hip-hopem a ujetým flow, nikdo nezůstane jen tak stát nebo dokonce sedět! Vždy to nakopnou tak, že se ještě dlouho na jejich vystoupení vzpomíná.

Jsou považování za jednu z nejlepších živých hip-hopových formací. „O takový koncert v Šumperku jste si hodně psali, proto jsme zvolili to nejlepší, co se v daném žánru nabízí. Navíc se Delinquent Habits během svého turné zastaví jen v Praze, Brně a právě i u nás. Můžete se proto těšit na pořádný hiphopový mejdan ve velkém stylu,“ upřesnila produkční domu kultury Michaela Horáková.

Největším hitem Delinquent Habits je zcela určitě song „Return Off The Tres“, známý jako ústřední melodie Hollywoodské komedie Double Take (Super finta 2001). Tato skladba se také objevila v reklamě firmy Nike. Asi všichni znají legendární skladby „Tres Delinquentes“ nebo „Merry Go Round“.

Od půl osmé večer se představí MC´s IDEA a REST z TyNikdy Label. Idea je zakladatelem tohoto labelu. Udává směr a koncept vydavatelství, zároveň je ale i jeho členem. V rapu se začal prosazovat po roce 2000 s prvním demem se zlínskou kapelou Dilema. Rest se přes počáteční projekty a pokusy dostal do širšího povědomí hlavně díky rapovým freestyle battlům. Prvním počinem pod Ty Nikdy byla zlomová deska Premiéra, kterou kompletně vyprodukoval DJ Fatte.

Delinquent Habits + guests v Šumperku zdroj: d.k.

Následně se šumperskému publiku představí hiphopová partička Skinny Fresh ze Švýcarska. Ta přináší old school hiphop z 90. Let zabalený do moderního obalu s příchutí dnešního milénia. Crew se skládá z rappera Skinny Fresh (San Diego), jeho DJ Donnie F a beatproducera Beatcauzo.

Skinny Fresh

Toto trio již upoutalo hodně pozornosti. „Jejich mix beatů a poeticky zdatné texty totiž překvapují nejen znalce daného žánru doma, ale i v zahraničí. Některé skladby jsou o sociálních problémech souvisejících s dnešní dobou a často obsahují hluboké zprávy. Umí také rozjet pořádnou párty svými melodickými songy plných pozitivních vibrací,“ přibližuje produkční Horáková.

Jedinečné vystoupení Delinquent Habits, Skinny Fresh s MC´s Idea a Rest se uskuteční v sobotu 1. dubna od půl osmé večer ve velkém sále domu kultury.

Vstupné je v předprodeji za 390 korun. V den akce pak za 490 korun. Rezervace vstupenek ZDE.

Autor: red., M. Horáková

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama a inzerce   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.