fitnesskotelna
fitnesskotelna
fitnesskotelna
Středa 18. května 2022 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nové příměstské tábory v Šumperku

18.05.2022 - Nové příměstské tábory v Šumperku - Dům kultury...

Počasí

18.05.2022 - Středa

Teplota: 18 / 6 - SkoroJasno

19.05.2022 - Čtvrtek

Teplota: 21 / 5 - Jasno

240 650 fitness kotelna

Dietos se připravují na sezónu 2022

23. ledna 2022 - 22:40

Zpět na seznam článků

Americký fotbal v Šumperku

Dietos se připravují na sezónu 2022

Dietos zdroj: klub

Po zaslouženém odpočinku po sezóně 2021, která šumperským americkým fotbalistům končila díky pandemii Covidu nezvykle v podzimních měsících, tak nyní plně začínají s přípravou na ročník další, ve kterém budou chtít navázat na dosažené úspěchy, a úplně nejlépe si výkonnostní laťku ještě zvýšit. K tomu všemu jim kromě kvalitní přípravy mají také pomoci případné budoucí nové tváře v jejich kádru.

Ve druhém lednovém týdnu započali s přípravou, která obsahuje také náborovou činnost, kdy zájemci, kteří mají chuť a zápal si americký fotbal vyzkoušet, tak mají nyní příležitost! Nábory budou probíhat každou středu od 17:30 hod. v atletickém tunelu na Tyršově stadionu. Pro všechny, kteří o této možnosti uvažují bude dobré vědět, že se jedná o poslední šanci před startem nové sezóny. Hlavní trenér klubu Jan Kolařík k tomu dodává: ,,Tréninky budou probíhat společně, to znamená, že nově příchozí budou začleněni mezi stálé členy klubu. Zkušení hráči si v rámci tréninkových drilů budou opakovat fundamentální činnosti a zdokonalovat se v nich, přičemž tak mohou jít příkladem novým hráčům. Jako jednu z dalších novinek a výhod pro nově příchozí shledávám i v tom faktoru, že letos budou tréninkové nábory probíhat pěkně v teple atletického tunelu, než na venkovním hřišti, což si myslím, že toto možná zájemci také ocení.‘‘

,,Velmi rád bych na všechny zájemce apeloval, že opravdu se nemusí nikdo obávat zúčastnit náborů, ať již má fyzickou konstituci jakoukoliv. Zejména pak také cílíme na velké silné postavy, protože právě nedostatek takto stavěných hráčů nás trápí několik let. Na druhou stranu, ale přivítáme jakéhokoliv správně zapáleného jedince,‘‘ vyjádřil jedno ze svých přání vztahující se k náborům kouč Kolařík.

Klub doporučuje, aby potenciální zájemci sledovali, jak webové stránky klubu, tak především sociální sítě v podobě Facebooku či Instagramu, případné otázky či doplňující informace klub poddá prostřednictvím oficiálního emailu nebo prostřednictvím zanechání vzkazu na facebookové stránce.

Autor: red., M. Kolařík, zdroj foto: Dietos

Fotogalerie

Dietos                        zdroj: klub

Další články z rubriky

Gymnastky bojují o postup na MČR

Gymnastky bojují o postup na MČR

Reportáž ze závodu v Brně

Draci si pojistili další tři hráče

Draci si pojistili další tři hráče

Pokračuje Kohút, Šuhaj a Antoníček

Exkluzivní Fotogalerie

Kapela Jelen v Šumperku

Kapela Jelen v Šumperku

Fotek: 67
Přidáno: 23.04.2022

Princezky a princezny v silničním muzeu

Princezky a princezny v silničním muzeu

Fotek: 39
Přidáno: 15.04.2022

Velikonoce na Zámečku ve Vikýřovicích

Velikonoce na Zámečku ve Vikýřovicích

Fotek: 68
Přidáno: 11.04.2022

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.