Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 17. listopadu 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Světový den předčasně narozených dětí

16.11.2019 - Světový den předčasně narozených dětí - Oslaví...

Počasí

17.11.2019 - Neděle

Teplota: 15 / 10 - Oblačno

18.11.2019 - Pondělí

Teplota: 13 / 8 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Divadelní představení „Skořápka“ s Alenou Mihulovou

21. února 2018 - 00:10

Zpět na seznam článků

Březen bude v Zábřehu měsícem divadla

Mimořádně nabitá je březnová nabídka divadelních představení v zábřežském kulturním domě.

Už v pátek 2. března se zde v rámci divadelního předplatného uskuteční představení Skořápka, v němž na zábřežská divadelní prkna poprvé zavítá Alena Mihulová, která se k herectví vrátila teprve před několika lety. „Mihulová vešla do povědomí veřejnosti především díky nezapomenutelné postavě Marie z hořké komedie Sestřičky natočené v roce 1983. Po svém herecké comebacku pak získala za svůj výkon ve filmu Domácí péče Křišťálový glóbus a Českého lva,“ připomněl produkční Vratislav Jarmar.

Alena Mihulová se v Zábřehu představí spolu s Petrou Nesvačilovou v komorním komediálním příběhu odehrávajícím se na pozadí střetu dvou generací a rozdílných lidských povah.

představení Skořápa - Alena Mihulová a Petra Nesvačilová zdroj foto: z.k.

Dnes už legendární představení České nebe, poslední hru z dílny autorské trojice Cimrman, Smoljak, Svěrák, přiveze do Zábřehu herecký soubor Divadla Járy Cimrmana ve středu 7. března. Vlastní hra s podtitulem Cimrmanův dramatický kšaft popisuje zasedání české nebeské komise v čele se svatým Václavem v období první světové války. Pořadatelé upozorňují, že představení žižkovského divadla není součástí divadelního předplatného.

Posledním titulem březnové divadelní nabídky bude 19. března úspěšná komedie dánského filmaře Larse von Triera s názvem Kdo je tady ředitel? v hlavní roli s Michalem Dlouhým. Ten ve hře exceluje v roli neznámého herce, který dostane od skutečného šéfa za úkol vydávat se za majitele firmy. Doprodej lístků na představení Kdo je tady ředitel?, byl zahájen v pátek 23. února.

Vstupenky na všechna uvedená divadelní představení lze pořídit v prodejních místech Zábřežské kulturní v šumperské cestovce Atlas, mohelnické prodejně Peřinka a v infocentrech ve Štítech a Hanušovicích.

Autor: red., z.k., zdroj foto: z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Spirituál kvintet koncertoval v Zábřehu

Spirituál kvintet koncertoval v Zábřehu

Fotek: 75
Přidáno: 31.10.2019

Benefiční koncert pro Pontis

Benefiční koncert pro Pontis

Fotek: 55
Přidáno: 28.10.2019

DŽEMFEST 2019 - III.

DŽEMFEST 2019 - III.

Fotek: 56
Přidáno: 21.10.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.