Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 09. července 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Kraj láká na dovolenou v Jeseníkách a na Hané

08.07.2020 - Kraj láká na dovolenou v Jeseníkách a na Hané - Všude...

Počasí

09.07.2020 - Čtvrtek

Teplota: 17 / 13 - obcasny-Déšť

10.07.2020 - Pátek

Teplota: 28 / 15 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Divadlo Šumperk v nové sezóně

19. června 2020 - 07:30

Zpět na seznam článků

Informace pro návštěvníky

Divadlo Šumperk v nové sezóně

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Uzavření divadel z důvodu pandemie koronaviru zastihlo naše divadlo v nejnevhodnější dobu. Situace nám nedovolila odehrát v řádném termínu celkem čtyři (!) premiéry. Ihned po uvolnění jsme začali třífázově zkoušet. Do konce sezóny se nám podařilo uskutečnit premiéry tří pohádek (Dášeňka čili život štěněte, Míša Špuntík a Krkonošská pohádka) a poslední premiéru, kterou divákům dlužíme (Chvála bláznovství), se uskuteční 5. září  – týden před první plánovanou premiérou nové sezóny kterou bude Králova řeč. Abychom vše stihli připravit a nastudovat, začínáme následující sezónu netradičně už od 13. srpna, tedy o devatenáct dní dříve, než je obvyklé.

Pro naše předplatitele odehrajeme všechna představení, která jsme nemohli odehrát a také se nám díky vstřícnosti ostatních divadel podaří odehrát i všechna představení hostujících souborů, která byla zrušena. První, co naše diváky čeká, jsou festivalové tituly Divadla v parku, které jsme přesunuli na 18. až 22. srpna. V září odehrajeme nejen zmíněné dvě premiéry a další naše inscenace, ale v náhradním termínu to bude i představení Pražského komorního baletu Carmina Vetera (1. září) a Koule v hlavní roli s Pavlou Tomicovou.  

Veškeré další informace najdete na našich stránkách webu Divadla Šumperk.

Autor: red., Táňa Mládková

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.