Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 06. července 2025 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Požár lesa u Bludova

05.07.2025 - Požár lesa u Bludova - Zasahuje patnáct jednotek hasičů

Počasí

06.07.2025 - Neděle

Teplota: 30 / 15 - Oblačno

07.07.2025 - Pondělí

Teplota: 19 / 16 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Dívka z České Vsi si znásilnění vymyslela

17. května 2014 - 13:49

Zpět na seznam článků

Byla obviněna z křivé výpovědi

Dívka z České Vsi si znásilnění vymyslela

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

Obvinění ze spáchání přečinu křivého obvinění si vyslechla dvacetiletá dívka z České Vsi.

Mladá žena v polovině ledna letošního roku obvinila dvaačtyřicetiletého muže z Jeseníku ze znásilnění. „Nejprve ho obvinila na chodbě panelového domu před dalšími osobami. Stejné tvrzení uvedla později i na policii v Jeseníku,“ informovala tisková mluvčí jesenické policie Tereza Neubauerová.

Policie v rámci prověřování zjistila, že událost se podle popisu oznamovatelky nestala.“Mladá žena se později doznala k tomu, že si vše vymyslela,“ dodala Neubauerová.

Autor: red.,pis

Fotogalerie

ilustrační snímek          zdroj foto:archiv

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

IZS v akci

IZS v akci

Fotek: 123
Přidáno: 24.06.2025

Michal Prokop v Šumperku

Michal Prokop v Šumperku

Fotek: 65
Přidáno: 17.05.2025

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.