Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 20. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

V Rejcharticích se opět staví andělská letka

19.07.2019 - V Rejcharticích se opět staví andělská letka -...

Počasí

20.07.2019 - Sobota

Teplota: 28 / 15 - Zataženo

21.07.2019 - Neděle

Teplota: 27 / 18 - Bouřky

Zde je místo pro Vaši reklamu

Do Rapotína zvou na dámskou jízdu

22. září 2015 - 09:00

Zpět na seznam článků

„P.R.S.A. jsou hořkou rodinnou komedií a dámskou jízdou nejen pro ženy“

Hru polského autora Eueniusze Szybala s podtitulem pět žen, tři generace, jedna rodina, stejný osud, mají příležitost vidět diváci v KKC Rapotín. Na téměř již pravidelné hostování sem přijíždí Divadlo Palace s úspěšným představením P.R.S.A.

„Šílená“ hořká komedie začíná oslavou osmdesátých narozenin babičky. „Život je plný omylů! A tak se klidně může stát, že místo velkolepé rodinné oslavy babiččina životního jubilea omylem vypravíte funus. Nezbývá pak nic jiného, než vše brát s humorem a vystrojenou pohřební hostinu, na které nechybí svíčky, věnce ani sladké rakvičky, si užít jak se patří,“ s úsměvem přibližuje produkční Divadla Palace David Braun, který dodává: „Pět svérázných žen různého stáří si na oslavě babiččiných osmdesátin zpívá v rytmu blues a přitom procvičuje pánevní dno. Žádná z nich nezná svého otce a každá má osobitý sebeironický humor…“

P.R.S.A. zdroj foto: Divadlo Palace

P.R.S.A. zdroj foto: Divadlo Palace

Pražské divadlo s komedií P.R.S.A se představí v rapotínském KKC  2. listopadu. Začátek představení je v 19.00 hodin. Předprodej vstupenek začíná od 21. září v informačním centru obce. Vstupné v cenové relaci 340/280/220 korun.

Autor: red., D. Braun

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.