Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 24. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Modernizace přerovského muzea vyšla na dvaapadesát miliónů korun.

24.03.2019 - Modernizace přerovského muzea vyšla na dvaapadesát...

Počasí

Počasí se nepodařilo načíst.

Zde je místo pro Vaši reklamu

Do Retra opět vtrhne Filmánie

05. listopadu 2015 - 06:42

Zpět na seznam článků

Nabídne vstupné od padesáti korun

Do Retra opět vtrhne Filmánie

pozvánka na Filmánii zdroj z.k.

Po úspěšných předešlých ročnících se do zábřežského kina Retro opět vrací Filmánie – prodloužený filmový víkend za výrazně snížené vstupné. V letošním výběru se objevuje patnáct titulů divácky úspěšných filmů poslední doby určených pro diváky všeho věku.

Mezi ověřenými tituly ale nechybí ani žhavá novinka z produkce BBC. Závratné dobrodružství ze světa hlodavců Pidiobři 3D, které na letošním ročníku festivalu Academia film Olomouc dosáhlo na Cenu diváků. „Jde o vizuálně strhující sondu do života malých hlodavců, exkluzivně natočenou miniaturními 3D kamerami. Dokument navíc skvěle nadaboval herec Jiří Lábus,“ zve na výjimečný snímek vedoucí biografu Věra Smrčková.

Filmanie2015

Velký prostor Filmánie patří již tradičně dětským a rodinným filmům. „Pro děti jsme připravili tři úspěšné animáky – Mimoni 3D, V hlavě 3D a Ovečka Shaun, která nám celý festival zahájí. Pohádkám jistě bude kralovat český hraný pohádkový příběh Sedmero krkavců.   Dětskou část festivalu uzavře filmový šperk, na Oscara nominovaná Píseň moře s hloubkou dávných keltských mýtů,“ doplňuje k dětské části programu Smrčková.

Výročí digitalizace slaví Retro festivalem Filmánie již třetím rokem. „Celý prodloužený víkend od 13. do 17. listopadu budou mít návštěvníci možnost chodit do kina jen za 50 korun, na 3D filmy za 70 korun. V loňském roce tato akce přilákala hodně diváků a při některých představeních kino doslova praskalo ve švech. Doporučuji proto využít předprodeje a vstupenky si zakoupit včas na některém z našich prodejních míst,“ nabádá vedoucí kina.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

pozvánka na Filmánii                zdroj z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.