Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 15. října 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Radnice přijímá nominace na Cenu města Zábřeh

15.10.2019 - Radnice přijímá nominace na Cenu města Zábřeh -...

Počasí

15.10.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 14 - Oblačno

16.10.2019 - Středa

Teplota: 15 / 10 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Do Zábřehu přijede exkluzivně Slza

31. října 2017 - 12:18

Zpět na seznam článků

Písně z alba Holomráz premiérově naživo

Lahůdku v podobě jednoho z mála koncertů skupiny Slza před připravovaným turné v halách, které se uskuteční na jaře příštího roku, bude servírovat zábřežský kulturní dům ve čtvrtek 9. listopadu.

Kapela, považována za jeden z největších hudebních objevů současnosti, těsně před tímto koncertem vydává novou, dlouho očekávanou desku s názvem Holomráz. Tou se pokusí navázat na obrovské úspěchy debutu Katarze. „Nové album vyjde necelý týden před zábřežským koncertem, písně z této desky tak u nás uslyší fanoušci Slzy naživo jako úplně první. I to je dobrý důvod na akci dorazit,“ zve do kulturáku jeho produkční Vratislav Jarmar.

Slza zdroj foto: z.k.

Skupina Slza o sobě dala poprvé vědět v říjnu roku 2014, kdy veřejnosti představila debutový singl Lhůta záruční. Ten se záhy stal hitem a zařadil se mezi nejúspěšnější videa na YouTube. O rok později přispěli Lukáš Bundil a Petr Lexa do českého éteru dalšími dvěma hity Celibát a Katarze, které posbíraly několik hudebních cen. Skupina získala vzácné ocenění Multiplatinová deska a následně ocenění Český Slavík v kategorii Objev roku či Hvězda internetu.

Slza zdroj foto: z.k.

Akce začne v osmnáct hodin, samotný koncert o hodinu později, po jeho skončení je plánována autogramiáda. Vstupenky lze zakoupit v prodejních místech Zábřežské kulturní.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.