fitnesskotelna
Rakousko
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 09. července 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Kraj láká na dovolenou v Jeseníkách a na Hané

08.07.2020 - Kraj láká na dovolenou v Jeseníkách a na Hané - Všude...

Počasí

09.07.2020 - Čtvrtek

Teplota: 17 / 13 - obcasny-Déšť

10.07.2020 - Pátek

Teplota: 28 / 15 - Zataženo

fitnesskotelna

Draci hlásí novinky v kádru

18. listopadu 2019 - 12:03

Zpět na seznam článků

Loví posily do obranných řad i do útoku

Draci hlásí novinky v kádru

ilustrační snímek zdroj foto: archiv Draci Šumperk - Věra Václavková

Mužský hokej v Šumperku má deset dní dlouhou zápasovou pauzu, nicméně na trénincích i v kanceláři se stále jede naplno. Výsledkem jsou také drobné pohyby v kádru, kdy Draci loví zajímavá jména na výpomoc. Zároveň mohou naši hráči okusit hokej o úroveň výš a dále tak brousit své dovednosti a zvyšovat výkonnost.

Šikovný útočník Daniel Vachutka míří na střídavý start do týmu Jestřábů z Prostějova. Dohoda je uzavřena až do konce ročníku. Do stejného klubu mají domluvené střídavé starty rovněž obránce Tomáš Drtil a gólman Marek Peksa. Zatímco Tomáš Drtil již několik zápasů za Jestřáby odehrál, Daniela Vachutku čeká první start s největší pravděpodobností už v pondělí 18. listopadu, kdy LHK hraje od osmnácti hodin doma proti Litoměřicím.

Na střídavý start míří do Šumperka Martin Novotný. Ten platil aktuálně za jednoho z nejlepších defenzivních obránců Chance ligy. Během letní pauzy ohlásil po čtyřech sezónách, během kterých si střihl i šestnáct zápasů v extralize, přesun z Přerova. Jeho novou štací se stal Prostějov, což už opět neplatí. V průběhu týdne se s Jestřáby dohodl na ukončení spolupráce a přesunul se do nejvyšší soutěže ke zlínským Beranům. A právě ze Zlína míří na výpomoc do Šumperka, kdy rovněž jeho střídavý start je dohodnutý do konce sezóny.

A zvučné posily by se měl dočkat také útok. Opět formou střídavého startu do konce sezóny. „Podrobnosti se však teprve ladí, jméno nové posily tak zveřejníme v průběhu tohoto týdne,“ uvedl Tomáš Ostřanský.

Autor: red.,Tomáš Ostřanský

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto: archiv Draci Šumperk - Věra Václavková

Další články z rubriky

Zrušení pražských závodů RunCzech 2020

Zrušení pražských závodů RunCzech 2020

Osobní sdělení předsedy organizačního výboru

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.