fitnesskotelna
fitnesskotelna
fitnesskotelna
Pátek 28. února 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Sportovcem roku 2019 je tenistka Muchová

28.02.2020 - Sportovcem roku 2019 je tenistka Muchová - Olomoucký kraj...

Počasí

28.02.2020 - Pátek

Teplota: 4 / 1 - prehanky-Sníh

29.02.2020 - Sobota

Teplota: 5 / 0 - Zataženo

fitnesskotelna

Dvě výhry pro boxery ze Šumperka

12. února 2020 - 18:02

Zpět na seznam článků

Reportáž ze zápasu

Dvě výhry pro boxery ze Šumperka

V sobotu 1. února v obchodním centru Breda v Opavě proběhlo oblastní kolo severomoravské ligy boxu, kde byl pořádajícím klubem Thai Box Rival Opava.

Šumperští boxeři pod vedením trenéra Lukáše Ference potvrdili své kvality. Na zápas byl připravený Jiří Dunka, Martin Šváb, Martin Mach a Amálie Lantová. Štěstí přálo pouze Martinu Machovi a Amálii Lantové, pro které byli nalezeni soupeři.

Amálii byla losem přidělena boxerka z Ukrajiny. Všechny tři kola Amálie bojovala se svojí soupeřkou velice statečně a z Opavy si odvezla výhru, která pro ni byla velice důležitá.

Dvě výhry pro boxery ze Šumperka zdroj foto: V. Malá

Pro Amálii to byl teprve 4. zápas. Tato mladá boxerka se nyní připravuje na MČR. Martinovi byl přidělen borec z Havířova. Pro Martina to byl teprve 2. zápas. Proběhl mezi nimi velice těžký boj, ale pro Martina Macha končí opět výhrou. Svěřenci Lukáše Ference za sebou zanechali krásné výsledky a mohli z Opavy odjíždět se vztyčenou hlavou.

Autor: red., Veronika Malá, zdroj foto: V. Malá

Fotogalerie

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.