Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 03. srpna 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Osm zranění a škoda přesahující půl milionu korun

03.08.2020 - Osm zranění a škoda přesahující půl milionu korun -...

Počasí

03.08.2020 - Pondělí

Teplota: 18 / 17 - Déšť

04.08.2020 - Úterý

Teplota: 17 / 15 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Euroliga v thajském boxu

18. května 2012 - 09:54

Zpět na seznam článků

Sokolové se v Banské Bystrici rozhodně neztratili

Euroliga v thajském boxu

ilustrační foto

Za T.J. Sokol Šumperk - K1&Muay Thai Academy v 5. kole kole startovali 4 závodníci (Jursová, Kopa, Vávra a Janků).

MARIAN JANKŮ (T.J.Sokol Šumperk - ČR) vs. ADAM GASZKA (Polsko)
Marian startoval unavený a se zraněným palcem po nedávném profi zápase v Třinci. Jeho soupeř (o 10 let mladší) byl velmi dravý. První kolo bylo vyrovnané, ale ve druhém kole se začínala projevovat Marianova únava a začal na svého soupeře ztrácet. Ve třetím kole už měl Marianův soupeř jasnou převahu a krásnými technikami pořád aktivně pracoval. Výsledek tedy 3:0 na body vyhrává Adam Gaszka z Polska. Ale nutno dodat že i přes tento nepříjemný výsledek je po tomto kole Marian stále 1. v tabulkách Euroligy ve své váhové kategorii.

logo oddíluSOŇA VALACHOVÁ (Slovensko) vs. SANDRA JURSOVÁ (T.J.Sokol Šumperk - ČR)
Velmi očekávaný zápas Soni Valachové ze Spartans Bratislava proti naší Sandře, která je v tabulkách na 2.místě. První kolo bylo velmi vyrovnané. Během kola druhého kola se  Sandře udělalo nevolno a museli jsme zápas ukončit.  "Je to škoda, ale její zdravotní stav v současné době neumožňuje naplno zápasit", vyjádřil se její trenér a přítel v jedné osobě, Jan Prosser. Sandra tedy prohrává vzdáním se ve 2.kole. Po 5.kole Euroligy ovšem stále okupuje 2.příčku tabulky této prestižní Evropské soutěže.

Sandra Jursová

ONDŘEJ VÁVRA (T.J.Sokol Šumperk - ČR) vs. MATE FODOR (Maďarsko)
Patnáctiletý talent Ondra Vávra je prozatím 1.v tabulkách Euroligy ve váze do 54 kg. Jeho zápas očekávali všichni s velkým napětím.Nastoupil proti závodníkovi, který je na 3. místě této soutěže, ovšem ve vyšší váhové kategorii a to do 57 kg. Od prvního kola bylo vidět, kdo je v ringu pánem a Ondra naháněl svého těžšího soupeře po celém ringu. Dlouhé kombinace kolen, loktů, kopů a úderů rukama zakončoval důraznými strhy v klinčích. S velkou převahou Ondra vítězí 3:0 na body.

Ondřej Vávra
 
BALINT AGH (Slovinsko) vs. DAVID KOPA (T.J.Sokol Šumperk - ČR)
První kolo tohoto zápasu bylo velmi vyrovnané. Zlom přišel v první polovině 2.kola,kdy David začal
dodržovat rady svého trenéra a zasahoval svého soupeře přímo na jeho odkrytá místa a tvrdými lowkicky ho vyváděl z rovnováhy. David také v klinčích trefoval velmi důrazná kolena. Slovinský soupeř najednou nevěděl,co má dělat a na konci 2.kola byl dokonce počítán. V pauze mezi 2. a 3. kolem chtěl zápas do konce vzdát, ale jeho trenér ho přesvědčil, aby v něm pokračoval,takže si došel pro další výprask v průběhu celého 3.kola zápasu. David Kopa tedy, zcela zaslouženě a s výraznou převahou, vyhrává v tomto zápase 3:0 na body.

Autor: red., v.o.

Fotogalerie

ilustrační foto

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.