Středa 13. května 2026 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Trh práce v Olomouckém kraji za duben mírně posílil

13.05.2026 - Trh práce v Olomouckém kraji za duben mírně posílil -...

Počasí

13.05.2026 - Středa

Teplota: 14 / 5 - Oblačno

14.05.2026 - Čtvrtek

Teplota: 13 / 7 - obcasny-Déšť

Exmanžel ženu vytrvale obtěžuje výhrůžkami

01. června 2020 - 18:04

Zpět na seznam článků

Výhrůžné SMS zprávy putují napříč Olomouckým krajem

Exmanžel ženu vytrvale obtěžuje výhrůžkami

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

S rozvodem se zřejmě nesmířil čtyřiačtyřicetiletý muž, který svou bývalou o osm let mladší ženu neustále bombarduje výhrůžnými SMS zprávami. „V nichž ji vulgárně uráží, ale také vyhrožuje fyzickou likvidací. Zhruba od poloviny srpna loňského roku do současné doby si žena přečetla více než dvanáct set takovýchto obtěžujících zpráv,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Jiřina Vybíhalová.

Policie po vyhodnocení veškerých okolností případu věc šetřím pro podezření z trestného činu nebezpečné pronásledování. „V případě prokázání viny a odsouzení hrozí neodbytnému muži za takové jednání podle trestního zákoníku až roční trest odnětí svobody,“ upřesnila mluvčí.

Autor: red., pis

Fotogalerie

ilustrační snímek                              zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

Syn napadl otce nožem

Syn napadl otce nožem

Po útoku zavolal na linku tísňového volání

Podnapilý muž na mopedu

Podnapilý muž na mopedu

Ohrožoval na chodníku v Šumperku

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.