Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 02. června 2023 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Slepici do Zábřehu přivezou Vojtěch a Tatiana Dykovi

01.06.2023 - Slepici do Zábřehu přivezou Vojtěch a Tatiana Dykovi -...

Počasí

02.06.2023 - Pátek

Teplota: 22 / 10 - SkoroJasno

03.06.2023 - Sobota

Teplota: 20 / 8 - Jasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Expediční kamera v Zábřehu

12. března 2023 - 12:30

Zpět na seznam článků

Nabídne sedm filmů

Expediční kamera v Zábřehu

EK Strážci údolí sopky Tupungato zdroj foto: z.k.

Milovníci cestování, dobrodružství a objevování se mohou v Zábřehu těšit na už 11. ročník filmového festivalu Expediční kamera. Ten v rámci letošního Welzlování zavítá do kina Retro v sobotu 18. března, promítání odstartuje v 16 hodin.

Ani letos diváci nepřijdou o překrásné záběry divoké přírody, nadčasová sdělení a inspirativní cesty dobrodruhů a sportovců z celého světa. „Festivalový program bude tentokrát lákat na pátrání po údajné záhadné bytosti žijící v odlehlých místech Madagaskaru, neuvěřitelný výstup na nejvyšší horu centrálního Chile na kole nebo strhující příběh neslyšící horolezkyně. V doprovodném programu zazní přednáška o životě ve střední Africe v podání zábřežské rodačky Jany Škubalové. Ta nabídne návštěvníkům také možnost nákupu originálního oblečení či módních doplňků, kdy celý výtěžek z prodeje poputuje na podporu charitativních projektů na černém kontinentu,“ zve na oblíbený filmový svátek Zdeněk David.

Vstupenky na Expediční kameru by si měli zájemci pořídit v předstihu – jsou totiž na místa a v předprodeji za výhodnější cenu.

Nejlepší festivalový film vyberou tradičně sami diváci prostřednictvím anketních lístků, které budou na závěr slosovány.

Autor: red., Z. David - zdroj foto: z.k.

Fotogalerie

EK Strážci údolí sopky Tupungato      zdroj foto: z.k.
EK Jana Škubalová Středoafrická republika     zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.