FK SAN-JV Šumperk vs FK Nové Sady 2:2

26. srpna 2014 - 17:12

Šťastná remíza

FK SAN-JV Šumperk vs FK Nové Sady foto:sumpersko.net

V neděli 24. srpna se na šumperském trávníku uskutečnil zápas mezi domácím celkem a hostujícím soupeřem z Nových Sadů.

FK SAN-JV Šumperk vs FK Nové Sady

Úvod zápasu zpestřili fotbalový prckové, kteří oživili netradičně zápas mužského „A“.

Soupeř ve žlutých dresech se s domácím celkem nemazlil. Již první minuty ukázaly, kdo bude na trávníku pánem. Hostující tým působil sehraněji, byl rychlejší i kombinačně předčil šumperský celek. Šabo se v brance rozhodně nenudil a svými zákroky držel mužstvo nad vodou.

Fotogalerie ze zápasu

Domácí celek pod tlakem začal dělat chyby a jedna taková se stala v 16“, kdy Herynek nedovoleně srazil Režného v pokutovém území. Následovala žlutá karta a pokutový kop, ke kterému se postavil kapitán mužstva Papica.

Ten se nemýlil a poslal míč do protipohybu Šaba 0:1. Novosadští byli i nadále lepším týmem na hřišti a těžili z rychlých centrů po křídlech, kdy vytvářeli nebezpečné brankové situace. Ve 27“ minutě se domácímu podařilo z levého křídla vystřelit přízemní střelu, na kterou Zbořil nedosáhl.

Míč se odrazil od tyče k nabíhajícímu Bajerovi, který s přehledem uklidil míč do prázdné branky 1:1. Vývoj hry ale i nadále ve svých rukou hosté. Psala se 42“ a byl to opět Papica, který zcela osamocen před Šabem, dostal míč na svou nohu a nikým neohrožován zasunul míč do nekryté části branky 1:2.

Úvod druhého poločasu patřil domácímu celku, který srovnal stav zápasu na 2:2, když Janků ve 48“ zápasu vstřel hlavou branku. Soupeř z Nových Sadů byl i nadále ofenzivnější, vytvořil si více brankových příležitostí, které však neproměnil i z toho důvodu je pro domácí celek remíza velkým úspěchem.

Branky: Šumperk 27. Bajger, 48. Janků ; Nový Sad 16 pokutový kop, 42. Papica

Autor: sol.,foto:sumpersko.net

FK SAN-JV Šumperk vs FK Nové Sady    foto:sumpersko.net