FK SAN - JV Šumperk vs SK Uničov 3 : 5

17. února 2013 - 18:34

Obrat nastal po druhém poločase

FK SAN - JV Šumperk vs SK Uničov foto:sumpersko.net

V sobotu 16.února se uskutečnilo na umělé trávě Tyršova stadionu další přípravné utkání s mužstvem SK Uničov, které hraje vyšší soutěž než domácí celek FK SAN-JV Šumperk.

FK SAN - JV Šumperk vs SK Uničov

Domácí celek naskočil do utkání bez respektu a zřejmě velmi dobře nažhaven, dyť na lepšího se hraje vždy lépe. Již ve druhé minutě rozveselil Gábor fanoušky SANu, když vstřelil první branku Šumperků 1:0. Domácí hráči měli více ze hry, dařila se jim přihrávka i přechod do útoku. Tato taktika jim vyšla i v sedmé minutě, to Šinogl vstřelil druhou branku a Šumperk se ujal vedení 2:0, to nikdo z přítomných určitě nečekal.

Chuť střílet branky potvrdil o dvě minuty později opět Gábor, který zvýšil na 3:0 a rodilo se velké překvapení. Nátlaková hra se dařila domácímu celku po dobu deseti minut, pak se najednou stáhli, jako kdyby měli strach o vítězství a v defenzívě začali dělat chyby. Soupeř tohoto zaváhání využil a do konce poločasu stačil snížit na 2:3. Uničovský gólman ve 45.mutě fauloval Gábora v pokutovém území za čež hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop. K exekuci se postavil Woitek, ale nastřelený míč k pravé tyči uničovský brankař vyrazil a tak se šlo do přestávky s jednobrankovým vedením 3:2.

Fotogalerie ze zápasu

Druhý poločas se nesel ve zcela jiném obraze než ten první. Soupeř zařadil vyšší obrátky, nejdříve vyrovnal na 3:3, aby pak v průběhu utkání stav zápasu otočil na 3:5, když poslední branku vstřelil z pokutového kopu dvě minuty před koncem zápasu. Jednalo se o zajímavý zápas a domácí hráči se v něm určitě neztratili.

Sestava FK SAN-JV: Kreizl – Hruda, Z. Horák, Patsch, Macek st. L. Reichl, L. Horák st. Bajger, Woitek, Šinogl st. Gábor. Střídali: Macura, Nimmerrichter, Klemsa, Bříza, Zatloukal

Autor: sol., foto:sumpersko.net

FK SAN - JV Šumperk vs SK Uničov  foto:sumpersko.net