FK SAN-JV Šumperk vs Sigma Olomouc U19 1 : 4

26. ledna 2013 - 20:19

Další přípravné fotbalové utkání mužů

FK SAN-JV Šumperk vs Sigma Olomouc U19 foto:sumpersko.net

Ve středu 23. ledna se uskutečnilo další přípravné fotbalové utkání šumperského mužského celků, který na umělém trávníku při umělém osvětlení přivítal mužstvo Sigmy Olomouc U19.

Silný mráz byl pro obě mužstva tvrdým oříškem, ale příprava je příprava. Sigma vyspělé mužstvo s množstvím technických hráčů zakládalo svoji hru na rychlosti, s okamžitým atakováním SANu při rozehrávce, čímž znemožňovali domácímu celku potřebný klid na přechod do útoku. Domácí celek SAN -JV se v žádném případě nenechal zaskočit omladinou z Olomouce a rychlými brejky si vytvářel brankové příležitosti, které se však nepodařilo proměnit.

FK SAN-JV Šumperk vs Sigma Olomouc U19

Jakmile soupeř získal míč jejich zrychlení a přechod do útoku byl fascinující, okamžitě dovedli přečíslit domácí obranu a střílet. Takto se jim podařilo vstřelit i první branku 0:1. Domácí hráči ale setrvali na své taktice, která dělala soupeři problémy.

Šumperský útočník si na levé straně před velkým vápnem všimnul vyběhnuvšího brankaře Sigmy a vtipným lobem z dálky jej přehodil a bylo to srovnáno 1:1. Několik minut před koncem prvního poločasu v obranné polovině domácích došlo k autu, který rozhodčí špatně viděl a přiřkl ho nesprávně soupeři.

Šumperáci přestali hrát a naopak Sigma toho využila a rychlým vhozením se dostala před domácího brankaře, kde pak neměla žádný problém při vstřelení své druhé branky 1:2. Tak skončil i první poločas.
Do druhého poločasu nastoupilo domácí mužstvo v pozměněné sestavě a to se také podepsalo na celkovém výkonu, když Sigma vstřelila další dvě branky.

Zápas celkově skončil 1:4 pro Sigmu.

Fotogalerie ZDE

Další přípravný zápas se uskutečnil ve čtvrtek 24. ledna. Oddíl FK SAN-JV Šumperk hrál proti mužstvu Sigma Olomouc U18. V tomto případě přehráli domácí soupeře v poměru 2:1.

Autor: sol.,foto:sumpersko.net

FK SAN-JV Šumperk vs Sigma Olomouc U19  foto:sumpersko.net