Zdravotní indispozice řidiče během jízdy

24.04.2024 - Zdravotní indispozice řidiče během jízdy - Skončila...

FK SAN-JV Šumperk vs Sigma Olomouc18-19 3:3

16. července 2013 - 20:55

Napínavé utkání do poslední minuty

FK SAN-JV Šumperk vs Sigma Olomouc foto:sumpersko.net

V úterý 16.července se uskutečnilo další přípravné utkání, kdy na tréninkový trávník Tyršova stadionu v Šumperku dorazilo mladé mužstvo Sigmy Olomouc 18-19.

Napínavé utkání začalo již od první minuty.

Olomoučtí hráči byli velmi rychlý soupeř, který neustále tlačil domácí celek do defenzívy a snažil se vynutit chyby, ze kterých by trestal brankou. To se jim nakonec podařilo, kdy po faulu na hostujícího útočníka olomoucké Sigmy nařídil hlavní rozhodčí penaltu.

faul po kterém byl nařízen pokutový kop,foto:šumpersko.met

Exekutor trestného kopu nedal Šabovi žádnou šanci a otevřel skóre zápasu na 0:1.

Asi po deseti minutách hosté zvýšili vedení na 0:2 po krásné střele z velkého vápna. Přítomní diváci nyní nepochybovali, že to bude pořádná nálož. Domácí hráči ale trpělivě bránili a čekali na svou příležitost, která přišla po centru na Gábora v malém vápně a ten se nemýlil 1:2.

Gábor snižuje na 1:2,foto:šumpersko.net

Olomoucký tým nerezignoval a své vedení navýšil před koncem poločasu na 1:3.

Vše vypadalo, že osud domácího celku je zpečetěn, ale přišel druhý poločas a 65 minuta zápasu, kdy Bajger po nádherném pasu snížil na 2:3. Hrál se velmi rychlý kombinační fotbal.

Domácí přivítali, když v 80.minutě zápasu Mlynář zasunul vražený míč za záda olomouckého brankaře 3:3. Hned to jinak vypadalo. Uvedený stav se do konce zápasu nezměnil a obě mužstva se rozešla smírně. Trenér Mrázek si může připsat další body za neprohraný zápas.

Fotogalerie zápasu ZDE

První kolo Poháru České pošty s Uničovem na Tyršově stadionu v Šumperku odehraje v pátek 19.července v 17.30 hodin.

domácí tým v akci,foto:šumpersko.net

Autor: sol., foto:sumpersko.net

FK SAN-JV Šumperk vs Sigma Olomouc  foto:sumpersko.net