FK SAN-JV Šumperk vs Sokol Čechovice 5 : 2

09. března 2013 - 17:59

Šumperská střelnice

ilustrační snímek foto:sumperko.net

Ve čtvrtek 7. března se na umělé trávě Tyršova stadionu v Šumperku uskutečnilo přípravné fotbalové utkání mezi FK SAN-JV Šumperk a Sokol Čechovice.

Hosté přijeli po soustředění a rozhodně chtěli překvapit. Čechovice hrají krajský přebor 1A třídu „B“, kde se pohybují na třetí pozici tabulky průběžného pořadí a rozhodně se nejednalo o lehkého soupeře.

To mu také nasvědčoval první poločas. Domácí zaskočeni dobrou obranou a útokem soupeře dlouho nevěděli, jak získat převahu. Čechovice si vytvořily celou řadu příležitostí, ale domácí brankař svůj tým vždy podržel. Pak přišla 35.minuta zápasu a proti Čechovicím byl nařízen trestný kop, ke kterému se postavil Woitek a ten se nemýlil 1:0. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Do druhého poločasu nastoupilo domácí mužstvo s cílem prolomit obranu hostů a zvrátit výsledek ve svůj prospěch. To se také bezezbytku podařilo. Již ve 46.minutě se dostal do šance Hruda, který překonal brankaře Čechovic a domácí tým zvýšil náskok na 2:0. Soupeři z Čechovic ubývalo sil a domácí hráči získávali v poli značnou převahu.

V 50.minutě Nimrichtr zvyšoval na 3:0, ale o čtyři minuty později se Čechovicím podařilo Stomsou snížit na 3:1. Přestřelka pokračovala dál, když v 78.minutě domácí Mlynář zvyšoval na 4:1 a v 85.minutě Woitek svým druhým gólem opět zvýšil na 5:1. Hostům se v předposlední minutě zápasu podařilo ještě korigovat výsledek Hatlem na 5:2.

Příprava pro obě mužstva splnila vše, co od ní oba trenéři očekávali.