FK SAN-JV Šumperk vs Šternberk 2 : 1

09. února 2013 - 21:46

V emotivním přípravném utkání vyhrál lepší celek

FK SAN-JV Šumperk vs Štenberk,foto:šumpersko.net

V sobotu 9.února přijel na umělou trávu Tyršova stadionu hrát fotbalový celek ze Šternberka. Domácí tým SAN-JV nastoupil do utkání s vědomím, že svého soupeře musí za každou cenu přehrát a i tak se odvíjel celý zápas. SAN hrál jen to co musel a na hráčích bylo vidět, že se nechtějí moc unavit.

hlavičkový souboj,foto:šumpersko.net

Převážnou část hry v prvním poločasu měli míč na svých kopačkách domácí hráči. Hrálo se zejména ve středu hřiště. Šternberk vycházel ze zajištěné obrany a hlavně čekal na chybu domácího celku. Pokud se hosté dostali do šance, tak měli smůlu na výborně chytající  brankáře Šabo.

SAN vždy z postupného útoku zrychlil a pak ohrožoval soupeřovou branku ovšem bez přesného zakončení.

nedovolené zákroky,foto:šumpersko.net

Vypjaté utkání zejména ze strany Šternberka mělo za následek nespočet zbytečných faulů. V polovině zápasu dokonce vyústily v osobní potyčku, kterou hlavní sudí vyřešil vyloučení obou hráčů.

Následovala hra o deseti na obou stranách hřiště. Domácí převyšovali svého soupeře taktickou hrou a z jednoho rychlého protiútoku došlo k dalšímu faulu ve vápně u soupeřovy branky, kterou sudí nekompromisně potrestal pokutovým kopem.

pokutový kop,foto:šumpersko.net

K exekuci se postavil Mlynář, který neomylně do protipohybu brankaře s přehledem zakončil a otevřel skóre ve prospěch domácího celku SAN-JV 1:0. Tento stav byla i na konci prvního poločasu.

Fotogalerie ZDE

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, jako první. Trenér Strnad provedl prostřídání kádru a měl tak možnost porovnat si výkonnost jednotlivých hráčů, jejich nasazení a fyzickou připravenost.

tlak domácího celku,foto:šumpersko.net

Hlavní okamžiky se dají shrnout do vlastního vstřelení vlastní branky Kocourkem, ale hlavně vstřelení druhého gólu Šinoglem po přihrávce Horáka 2:1.

Hra SANu se vyznačovala tréninkovým tempem, ale i to je forma přípravy.

Další přípravné utkání se uskuteční 13.února v 17.00 hodin s týmem Uničova.

Autor: sol., foto:sumpersko.net