FK SAN-JV Šumperk vs TJ SK Kravaře 3 :2

03. června 2013 - 22:37

Šumperáci mají možnost získat v dohrávce třetí příčku

i tento míč vykopli hosté z brankové čáry,foto:šumpersko.net

V neděli 2.června se konalo další mistrovské utkání divizního fotbalového zápasu, kdy na šumperský Tyršův stadion přejela TJ SK Kravaře. Domácí hráči namlsání dvěma výhrami potřebovali za každou cenu vyhrát, aby měli možnost urvat třetí místo v soutěži.

hosté spoléhali na brejky,foto:šumpersko.net

Začátek zápasu ale tak v žádném případě nevypadal. Soupeř již ve druhé minutě zápasu skóroval, když Kovařík vstřelil první branku 0:1.

Domácí hráče obdržená branka nevyvedla z míry, ale jejich snaha, přechodu z vlastní půle na soupeřovu, dlouho nevycházela. Na vině byl i těžký, deštěm promočený trávník, na kterém to značně klouzalo. Šumperáci ale i přesto měli více ze hry, většinou se hrálo na polovině soupeře.

Lukáš Horák střílí první branku domácích,foto:šumpersko.net

Teprve v 31.minutě zápasu konečně udeřili, když Lukáš Horák tečoval míč v malém vápně do soupeřovy branky a srovnal stav zápasu na 1:1. I když měl SAN optickou i územní převahu, nedovel ji přetavit v další branku a hostům zřejmě nerozhodný stav zápasu vyhovoval, protože se soustředil jen rychlé brejky, které byly zatím bez úspěchu. A tak první poločas skončil nerozhodně 1:1.
Do druhého poločasu nastoupil domácí celek s vědomím, že musí za každou cenu vyhrát.

Nimrichtr střílí druhou branku,foto:šumpersko.net

Příslibem byla branka Nimrichtra v 55.minutě zápasu, který soupeři nadělil branku číslo dvě 2:1. Domácí hráči kontrolovali hru a svého soupeře k téměř ničemu nepustili.

Kovařík srovnává na dva, dva,foto:šumpersko.net

Pak však přišla zdvojená chyba obránce a domácího brankaře, kteří se špatně domluvili, kdo odkopne míč na hranici velkého vápna tak nešťastně, že Kovařík tuto situaci vystihl a bez problémů v poklidu srovnal stav zápasu na 2:2. I přes tento nepříznivý výsledek se domácí dál snažili otočit stav zápasu na svou stranu.

S přibývajícími minutami, domácí trenér Strnad, stále víc a víc burcoval své svěřence k závěrečnému náporu. Mužstvo nenechalo trenéra ve štychu, přišel nepřímý kop, ke kterému se postavil Mlynář, ten ho poslal do vápna na Gábora, který tečí tělem zvýšil na 3:2. Domácí mužstvo si závěr zápasu pohlídalo a zaslouženě vyhrálo.

Fotogalerie ze zápasu ZDE

FK SAN-JV má možnost v dohrávce s Lískovcem získat celkové třetí místo, má to ale jednu podmínku a to VYHRÁT a získat plný počet bodů. V každém případě drží redakce palce a uvidíme ………..