FK Šumperk vs FK Česká Třebová 4:0

21. února 2016 - 10:58

Divizní příprava se rozběhla naplno

FK Šumperk vs FK Česká Třebová foto: sumpersko.net

První přípravné utkání divizního Šumperku bylo na programu v sobotu 20. února. Fotbalisté domácího FK nastoupili proti mužstvu z České Třebové, kteří hrají za krajský přebor.

FK Šumperk vs FK Česká Třebová - foto: sumpersko.net

V prvním poločase se domácí hráči prosazovali jen velmi ztěžka. Obě mužstva se hledala a nepřesnost přihrávek byla na obou stranách. Jednobrankový náskok v prvním poločase, před Českou Třebovou zařídil Podhorný, který otevřel tabulku střelců 1:0.

FOTOGALERIE: FK Šumperk vs FK Česká Třebová

Druhý poločas přinesl zcela jiný obraz hry. Domácí potvrdili svoji roli favorita a také mužstva, které hraje vyšší soutěž. Zvýšený pressing donutil soupeře k chybám, který se posléze projevil i brankově. Šumperáci byli rychlejší, důraznější na balonu a stále více se pohybovali v obrané polovině soupeře.

Na 2:0 zvyšoval přízemní střelou Nimrichtr.

FK Šumperk vs FK Česká Třebová - 2:0 foto: sumpersko.net

Další branka padla hned v následující minutě, kdy soupeř po rozhrání míče po vstřelené brance byl tak nedůsledný a domácí zase naopak tak rychlí, že donutili Českou Třebovou k sérii špatných přihrávek do své obrané poloviny. Náležitě využili vzniklou situaci k vstřelení třetí  branky, o kterou se přičinil Nimrichtr, který sám před brankařem ve velkém vápně nastřelil pravou tyč, od které se míč odrazil k nabíhajícímu Podhornému. Ten pak již pohodlně zasunul míč do třebovské sítě 3:0.