FOTBAL:FK SAN-JV Šumperk mění trenéra

12. června 2013 - 22:07

Sokol Lískovec vs FK SAN-JV Šumperk 2:1

Trenér Petr Strnad zdroj foto:sumpersko.net

Ve středu 12. června se uskutečnilo předposlední mistrovské fotbalové utkání. SAN-JV Šumperk vycestoval na zápas do Lískovce.

Úvodní minuty vyzněly ve prospěch Šumperku, který zcela ovládnul trávník domácího celku. Šestnáctá minuta prvního poločasu se stala pro hostující šumperský tým zlomovou. Domácí Šrámek otevřel listinu střelců, když prostřelil šumperského brankaře 1:0. Do konce prvního poločasu další branka nepadla.

ilustrační snímek

FK SAN-JV vyšel nástup do druhého poločasu. V pětačtyřicáté minutě Klemsa našel na vápně Mlynáře, který hlavou srovnal stav zápasu na 1:1. Iniciativa a herní tlak zůstal na straně domácího celku, který jej zužitkoval v šestašedesáté minutě vstřelením druhé branky, o kterou se postaral Dvořák 2:1.

Tímto rozdílem skončil i celý zápas, který mohl skončit zcela opačně, ale Šumperk dvě vyložené šance neproměnil.

V neděli 16. června se odehraje na Tyršově stadionu v Šumperku závěrečné mistrovské utkání s Mikulovicemi.

archivní snímek

Mužstvo SAN-JV Šumperk nastoupí naposled pod taktovkou trenéra Petra Strnada, který opouští post hlavního trenéra. Na jeho místo přichází Petr Mrázek.

Petr Strnad zůstává i nadále v klubu SAN-JV a své bohaté zkušenosti zúročí při práci s mládeží.