Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 17. května 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Pevnost poznání ve znamení ochrany přírody

17.05.2021 - Pevnost poznání ve znamení ochrany přírody - Květnová...

Počasí

17.05.2021 - Pondělí

Teplota: 13 / 10 - obcasny-Déšť

18.05.2021 - Úterý

Teplota: 16 / 9 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

FOTBAL: Mladší žáci zvítězili na turnaji ve Šternberku

16. ledna 2015 - 10:27

Zpět na seznam článků

U12 (r. 2003 a mladší)

FOTBAL: Mladší žáci zvítězili na turnaji ve Šternberku

FK Šumperk - mladší žáci na turnaji ve Šternberku zdroj foto: oddíl

Ke druhému turnaji odjeli v neděli 11. ledna mladších žáci FK Šumperk do Šternberka. Odehráli celkem 6 mini zápasů po 15 minutách s celkovou bilancí 5 -1- 0.

Šternberk zdroj foto: oddíl

Trenér Ladislav Kovařík popisuje průběh turnaje:

Prvním soupeřem bylo mužstvo FC Slavoj Olympia Bruntál, se kterým jsme hráli vyrovnaný souboj. Po řadě neproměněných šancí se na nás štěstí usmálo 8 sekund před koncem. Výsledek 1:0 (Kovařík)

Ve druhém utkání jsme lehce přejeli SK Chválkovice 3:1 (Budina 2, Holan).

Litovel byl třetí v pořadí a netrvalo dlouho a ujal se vedení po obrovské naší hrubce, kdy jsme jim nachystali míč před naši volnou branku. Vedení jim ale nevydrželo dlouho a zaslouženě jsme vývoj otočili. Výsledek 3:1 (Budina 2, Holan).

Proti TJ Sokol Vrbno jsme si chtěli vylepšit trochu střeleckou listinu, ale opak byl pravdou. Po polovině hrací doby jsme mohli vést klidně 5:0 ale zázračný soupeřův brankář a správně postavené tyče zabránili našemu skórování. Jak se říká, kdo si počká, ten se dočká, platilo do 10 minuty, kdy jsme dvěma brankami zápas rozhodli 2:0 (Holan, Budina).

Boj o bednu gradoval a v cestě nám stanul domácí výběr FC Lužice, který byl zatím neporažen. Začali jsme velice aktivně a opět nás jen mohla mrzet řada neproměněných šancí. Nakonec jsme se dočkali vedení a pokračovali v tlaku. Druhý gól nám nebyl uznán po nastřelení brankáře do hlavy a následné dorážce. Což rozhodčí správně vyhodnotil a branku neuznal. Naopak po evidentním hrubém zákroku na našeho obránce, nechal domácí mužstvo pokračovat ve hře a soupeř vyrovnal. (rozhodčí po zápase přiznal, že branka platit neměla.) Nakonec jsme se rozešli smírně.  Ještě musím dodat, že domácí ohrozili naši bránu jen dvakrát, hráli jsme skoro celou hrací dobu na jejich polovině. Výsledek 1:1 (Vavřík)

Když porazíme Slovan Černovír, tak si povezeme nejcennější medaili! Do toho zápasu kluci vyběhli plni odhodlání zvítězit. Bylo to znát od první minuty, kdy jsme soupeři pomalu nepůjčili míč. Nakonec hladkého vítězství se kluci dočkali 3:0 (Budina 2, Kohout)

Musím pochválit, za výkon na turnaji, Matyáše Budinu. Jako útočník svoji bojovností a produktivitou splnil úkol na sto procent.

Sestava: Horáček, Vavřík, Nguyen, Kovařík, Holan, Pěček, Budina, Kohout, Churavý, Schwarzer

FK Šumperk na turnaji ve Šternberku zdroj foto: oddíl

Autor: red.,L. Kovařík

Fotogalerie

FK Šumperk - mladší žáci na turnaji ve Šternberku     zdroj foto: oddíl

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.