FOTBAL: Rapotín vs Konice 3:2

24. dubna 2016 - 14:18

Vítězstvím Jiskra získala náskok sedmi bodů

Rapotín vs Konice foto: sumpersko.net

Bezmála sto padesát diváků vidělo v sobotu 23. dubna na hřišti TJ Jiskra Rapotín další zajímavé fotbalové utkání. Domácí oddíl hostil mužstvo Konic.

V tabulce průběžného pořadí byl Rapotín na prvním místě s 39 body a Konice na druhém místě s 35 body. Cílem Rapotína bylo navýšit náskok, naopak Konice hodlaly stáhnout náskok Rapotína. Obě mužstva nastoupila do hry velmi opatrně. Jiskra si postupně vytvářela územní převahu s brankovými příležitostmi. Již v 6“ minutě Martin Březina na hranici malého vápna, tísněn konickým obráncem, uklidil míč k levé tyči soupeřovy branky a domácí se ujali vedení za stavu 1:0.

Rapotín vs Konice - 1:0 foto: sumpersko.net

Během krátké doby v 9“ minutě naopak konický Petr Antl z levé strany vstřelil přízemní střelou míč k pravé tyči do rapotínské branky. Brankář Mošonec nestačil zareagovat a bylo srovnáno na 1:1.

Rapotín vs Konice - 1:1 foto: sumpersko.net

FOTOGALERIE: Rapotín vs Konice

Přišla 22“ kdy Ota Trunkát dobíhal z pravé strany do velkého vápna nastřelený míč, konický brankář Machač místo toho, aby míč odkopnul tak ho minul a Trunkát pak pohodlně zasunul míč do prázdné branky 2:1.

Rapotín vs Konice - 2:1 foto: sumpersko.net

Na vstřelenou branku zareagovaly Konice velmi rychle. Ve 29“ minutě našel nakopnutý centr hlavu Ladislava Bílého, který míč zasunul k pravé tyči do rapotínské branky a srovnal tak stav zápasu na 2:2.

Rapotín vs Konice - 2:2 foto: sumpersko.net

Jiskra si do konce prvního poločasu vytvořila ještě celou řadu brankových příležitostí, ale ani jednu z nich se nepodařilo proměnit.

Ve druhém poločase se domácí Jaroslav Matějíček zapsal mezi střelce. V 76“ minutě se mu podařilo vstřelit vítěznou branku, která znamenala pro domácí celek cenu tří bodů do tabulky průběžného pořadí a navýšení náskoku o sedm bodů před druhými Konicemi.

TJ Jiskra Rapotín vs Sokol Konice: 3:2 (2:2)

střelci domácí: Březina Martin, Tnkrát Ota, Matějíček

střelci hosté: Antl Petr, Bílý Ladislav

Autor: red.,a.č., sol. foto: sumpersko.net

Rapotín vs Konice                        foto: sumpersko.net