Teplota: 9 / 4 - Přeháňky-Déšť

FOTBAL: SAN-JV Šumperk vs RSM Hodonín 5:1

02. října 2014 - 12:29

Hodnocení zápasu staršího dorostu U19

V neděli 28. září odehráli šumperští dorostenci zápas s celkem z jihu Moravy, který měl shodný počet 13 - ti bodů v tabulce.

Průběh utkání:

3. min. roh hostů odražený míč na velké vápno, kde hostující hráč střílí přímo z voleje a trefuje tyč Maxovi branky!

6. min. trestný kop Demetera směrem do vápna, hostující hráč si nešťastně hlavou míč usměrnil do vlastní branky 1:0!

21. min. rychlá akce z pravé strany, Mirek Hél postupoval úplně sám na brankaře a zvolil lob, který skončil těsně vedle tyče!

26. min. průniková přihrávka Rýznara na Strnada, ten střílel pohotově bohužel do tyče hostující branky

27. min. krásná střela hostů z 16 metrů, Max vyráží na roh.

35. min. průnik hostů do vápna Max znovu chytá!

47. min. Ondráček posílá dlouhý balon za obranu, tam se dostává k míči Rýznar, který postrčil míč Patrikovi Strnadovi a ten už věděl co s míčem 2:0!

50. min. Kotzman na Ondru Miterka, který křížnou střelou z levé strany trefuje zadní šibenici hostující branky 3:0 !

57. min. první vážnější chyba při centru do vápna a hosté snižují. Hráč Rozkydal 3:1!

60. min. průnik Tomáše Šabršuly ve vápně předkládá míč Rýznarovi a ten nekompromisně dává na 4 :1!

84. min. Pavel Dostál postupoval sám na brankaře, zvolil přihrávku na nabíhajícího Demetera a ten pohodlně dal na konečných 5 :1!

Sestava: Max-Hél,Németh,Ondráček,Morong – Kotzman,Demeter,Strnad – Rýznar,Podhorný,Miterko

stř: Šabršula,Dostál,Horák

Branky: Demeter 2x, Strnad,Rýznar,Miterko

Hodnocení trenéra: “Velmi dobrý výkon celého mužstva, pochvala za produktivitu ve druhém poločase, ve kterém jsme vstřelili nádherné branky. Nutno dodat že soupeř měl svoji kvalitu, ale selhával v koncovce.“

V sobotu čeká dorostence velmi těžký zápas venku v Prostějově. Odjezd je 7.30 hod z Tyršova stadionu. „Zveme tímto případně fanoušky, nebo rodiče našich kluků,“ doplnil Bohdan Hecl.

Autor: red.,B.Hecl