FOTBAL:TJ Jiskra Rapotín vs Staré Město 4:0

08. června 2014 - 21:41

Přesvědčivé vítězství

TJ Jiskra Rapotín vs Staré Město foto:sumpersko.net

V sobotu 7.června pokračovalo další kolo krajského fotbalu, kdy na rapotínský trávník dorazilo mužstvo ze Starého Města. Nádherné letní počasí se spoustou domácích fanoušků slibovalo dobrou zábavu.

TJ Jiskra Rapotín vs Staré Město

Domácí tým, který se pohybuje v horních patrech tabulky, byl značně nabuzen a chtěl jednoznačně, naplnit roli favorita.

Od prvních minut se pustil do svého soupeře, který chvílemi ztrácel v orientaci. Rapotínští se bez problémů dostávali do velmi rychlých protiútoků a ve vzduchu visely branky. Jako první fanouškovskou sirénu rozezvučel kdo jiný, než kapitán mu domácího celku Tunkrát, který v ideální pozici v malém vápně nechyboval a svou střelu umístil k levé tyči soupeřovy branky 1:0.

TJ Jiskra Rapotín vs Staré Město - 1

TJ Jiskra Rapotín vs Staré Město - 2

TJ Jiskra Rapotín vs Staré Město - 3

Domácí byli při chuti a i nadále zvyšovali tempo hry. Již ve třinácté minutě houkala nad Rapotínem siréna podruhé. O druhou branku do sítě Starého Města se zasloužil Vincenec 2:0. Tato branka vlila pohodu do kopaček rapotínského celku, který na hřišti, k všeobecné radosti domácích fanoušků kraloval.

Fotogalerie I

Soupeř působil staticky a odevzdaně, téměř neohrozil branku domácích. Na další sirénu si fanoušci museli počkat do 28“, kdy Maňka vstřelil třetí branku 3:0. TJ Jiskra do konce prvního poločasu kontrolovala hru a do kabin tak odcházela se slušným a navíc zaslouženým náskokem.

Druhý poločas byl ale opačný než ten první. Domácí jistí si svým náskokem ubrali na plynu a soupeř ze Starého Města se chytl a začal si vytvářet nebezpečné brankové příležitost. Jen díky špatné soupeřové potenci a naopak dobrému výkonu domácího brankaře byl výsledek stále 3:0 pro Rapotín. Útočníci ze Starého Města nebyli schopni skórovat i z vyložených šancí. Nakonec však přišel trest ze strany domácího celku, kdy opět Maňka v 86“ vstřelil svou druhou branku zápasu a zvýšil na konečných 4:0.

Fotogalerie II

Rapotín si za své vítězství připsal tři body a je v průběžném pořadí na druhém místě o bod za Žulovou.

Na poslední zápas odjíždí Jiskra následující sobotu do Bohdíkova. Výborný sportovní zážitek, mnoho domácích fanoušků, hodně branek to je to, co schází šumperskému fotbalu.

Autor: sol.,foto:sumpersko.net

TJ Jiskra Rapotín vs Staré Město     foto:sumpersko.net