FOTBAL:Zábřeh vs Kroměříž 3:0

16. září 2014 - 10:31

Stadion skandoval Máááártin Bááááčííík!

Sulko Zábřeh vs SK Hanácká Slavie Kroměříž foto:sumpersko.net

V neděli 14. září se uskutečnilo další fotbalové utkání Moravskoslezské fotbalové ligy. Pro případné body přijelo mužstvo SK Hanácká Slavie Kroměříž.

Sulko Zábřeh vs SK Hanácká Slavie Kroměříž

První minuty úvodního poločasu naznačily, že zápas to nebude zrovna lehký, zejména pro domácí tým. Hosté měli velmi dobrou práci s míčem na krátké i delší vzdálenosti a zábřežáky drželi v šachu v jejich obranné polovině. Nutno dodat, že domácí celek si z toho zrovna nic moc nedělal, protože dobré rozestavení mužstva nedávalo moc prostoru pro zakončení.

Téměř v úvodu zatažený míč po pravé straně s nahrávkou do vápna, kde ve skluzu Martin Bačík skóroval do prázdné branky - Marák si ani neškrt 1:0.

Třista platících fanoušků vypuklo v jásot Máááártin Bááááčííík, skandovali všichni a to ještě netušili, že si to v tomto poločase ještě jednou zopakují. Scénář zápasu z úvodu poločasu se znovu opakoval, hosté měli míč na svých kopačkách, ale ohrozit Šustrovu branku se jim nepodařilo vyjma střely z velkého vápna, která jen těsně minula pravou tyč. Nedáš, dostaneš, staré, ale pořád aktuální heslo. Fotogalerie Zábřeh vs Kroměříž

Přišla 35" zápasu a ke slovu se dostal opět střel první branky Martin Bačík, který po vyraženém míči, prostřelil marného Maráka 0:2. Nad Zábřeh se neslo jméno Martina Bačíka podruhé a zaslouženě. Ke konci první poloviny na to kroměřížští trochu víc přitlačili, ale branku nevydolovali.

Druhý poločas kopíroval téměř ten první akorát s jedním rozdílem, že domácí celek vstřelil již jen jednu branku. Kroměříž opět diktovala tempo hry, měla míč na svých kopačkách a tímto také skončilo. V 59" se dostal k míči Komenda, který potřetí prostřelil Maráka 3:0. Do konce poločasu se listina střelců nerozšířila a tak mohli zábřežští zaslouženě oslavovat tři body, které je zároveň vynesly do čel tabulky a nutno podotknout, že zaslouženě.

Zápas lze označit jako taktickou šachovou partii se zdárným koncem na kterém se podepsali všichni hráči včetně svého trenéra.

Branky: 9" Bačík, 35" Bačík a 59" Komenda

Sestava Zábřeh: Šustr; Kovář, Čep, Rajnoha -69. Kotůlek, Krčmařík -83. Vaník, Binar, Kyselý, Pospíšil, Komenda, Swiech, Bačík -75. Kapl

Autor: sol., foto: sumpersko.net