Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 29. listopadu 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Policisté v kraji podpořili charitativní sbírku

28.11.2020 - Policisté v kraji podpořili charitativní sbírku -...

Počasí

29.11.2020 - Neděle

Teplota: 2 / 0 - Sníh

30.11.2020 - Pondělí

Teplota: 0 / -3 - Sníh

Zde je místo pro Vaši reklamu

Fashion Outlet Parndorf – Rakousko

05. července 2019 - 20:23

Zpět na seznam článků

Tip nejen na prázdninový výlet s ochutnávkou až sedmdesáti procent slev; můžete si užít fantastické odpoledne na Neziderském jezeře, nebo v jednom z vinařství regionu

Fashion Outlet Parndorf – Rakousko

Fashion Outlet Parndorf – Rakousko foto: sumpersko.net - M. Jeřábek

Užijte si mezinárodní značky od ležérního stylu přes sport, outdoor, obuv či doplňky. Cesta ze Šumperku sem trvá přibližně tři hodiny a vzdálenost je po dálnici příjemných necelých tři sta kilometrů.

trasa

Třicet minut cesty autem od Bratislavy (35km) se nachází jedno z nejnavštěvovanějších rakouských nákupních center Designer Outlet Parndorf.

mapy.cz

Jak už z názvu vyplývá, v obchodním centru se prodává outletové zboží. Jedná se o jednotlivé kusy či celé série oblečení, obuvi či doplňků, které vystrnadilo z běžných obchodů nové sezónní zboží. Móda v značkových obchodech “stárne” velmi rychle. Renomované módní značky si nemohou dovolit nabízet zboží z “minulé sezóny”.

FOTOREPORTÁŽ: Fashion Outlet Parndorf – Rakousko

Sezóna se však mění s ročným obdobím, takže během roku se zboží prakticky každé značky obmění minimálně čtyři krát. Běžná móda se po několik měsíců nemění a tak máte skvělou možnost koupit si originální kousek s výraznou slevou. Slevy se obvykle pohybují v rozmezí od třiceti do sedmdesáti procent. Pravidelně se však pořádají i výprodejové akce, kde kupující získá další slevu.

V Designer Outlet Parndorf sa prodávají i značky, které na našem trhu nemají zastoupení. Jde především o oděvy, obuv a různé doplňky. Vybrat si tak můžete z více než osmi set značek v téměř sto šedesáti obchodech, takže nakupováním se stane minimálně jedno denní záležitostí.

Fashion Outlet Parndorf – Rakousko foto: sumpersko.net - M. Jeřábek

Centrum se skládá ze dvou hlavních částí. V předním centru je velký obchodní dům s nejluxusnějšími značkami jako: Jimmi Choo, Gucci, Prada, Joop, Armani, Hugo Boss a pod. Okolo stojí pás se samostatně stojícími obchodními značkami například. Mango, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Escada, Desigual, Aldo, Gant, Diesel a další. Stojany s přehledným plánem centra najdete téměř na každém kroku, kde samozřejmě nechybí seznam obchodů, restarurací, občerstvení i určení Vaší polohy. V obchodech pracuje hodně Slováků, takže často není problém domluvit se v „bratrském“ jazyku.

mapa centra

Nakupující hodnotí centrum velmi pozitivně: „Je to nejlepší místo pro nákupy krásných věcí, i světových značek, za slušné ceny. Parkoviště je téměř vždy plné, outlet je populární i v okolních státech. Na autech jsou tak SPZ nejen slovenské, ale také české, polské, maďarské, rumunské, ukrajinské, srbské atd. Projít všechny obchody se snad za pár hodin ani nedá. Budete rádi, když zvládnete omrknout jen ty, co vás zajímají. Strašně se mi líbí, že nedávno na místě přibyly i fastfoody, kde si člověk může v klidu sednout, dát si něco k jídlu a k pití a pak vyrazit znovu nakupovat,“ hodnotí Petr z České republiky.

FOTOREPORTÁŽ: Fashion Outlet Parndorf – Rakousko

Fashion Outlet Parndorf – Rakousko foto: sumpersko.net - M. Jeřábek

Fashion Outlet Parndorf – Rakousko foto: sumpersko.net - M. Jeřábek

Součástí komplexu je také dvanáct restaurací, kaváren i fast food jako Wagamama, Starbucks či Burger King. Hned vedle komplexu je restaurace McDonald. Pro nejmenší je připravené velké kryté hřiště nebo Dinoland se zkušenými animátory. Cena na hodinu je uváděna dle platného ceníku a je příznivá.

Kdy nejlépe nakupovat?

Výběr zboží je samozřejmě obrovský po celý rok, avšak pravidelně se konají různé výprodejové akce. To máte možnost během krátké doby koupit zboží ještě nižší ceny než obvykle. Pravidelně se konají akce “Late night shopping” kdy ceny u vybraného zboží na jeden den jsou snížené ještě víc prodejní doba je prodloužená až do noci.

Ubytování se nabízí přímo na začátku centra Fashion Outlet Parndorf. Hotel Panonia Tower najdete přímo na dálnici A4, je dostupný ze sjezdu Neusiedl am See – Gewerbepark (Exit 45). Outlet Center je vzdálen pouhých třicet minut z Vídně, dvacet minut z Bratislavy a padesát minut z Györu. „Tento rok oslavujeme desáté výročí postavení hotela. Outlet Centrum stoji delší dobu. Stále se rozšiřuje. To se odráží i na vytíženosti hotelu. Skladba našich hostů, jsou nejen ti, kteří si chtějí nakoupit, ale zaměstnanci různých firem. V poslední době roste počet turistů z asijských zemí, kteří přijíždí organizovaně přes cestovní kanceláře. Hotel měl dosud sto sedmnáct pokojů, v letošním roce jsme přistavili dalších osmdesát standartních pokojů,“ přibližuje manažerka ubytovacího hotelového centra Beata Prandstötterova.

Fashion Outlet Parndorf – Rakousko

Fashion Outlet Parndorf – Rakousko foto: sumpersko.net - M. Jeřábek

V hotelu, který vede paní Anna Hatzigmoserova, pracuje čtyřicet zaměstnanců.

FOTOREPORTÁŽ: V blízkosti hotela

Hotel úzce spolupracuje s místními podnikateli a poskytuje ubytování pro akce: Světový pohár ve Winsurfingu, Late Night Shopping. Oblíbená je také akce „Martiniloben v Jois“ prezentace mladých vín ve vinařské vesničce Jois, která se nachází necelých sedm kilometrů od hotelu.

Autor: red., S. Adoltová, Milan Jeřábek - sumpersko.net

Fotogalerie

Fashion Outlet Parndorf – Rakousko    foto: sumpersko.net - M. Jeřábek

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Přestupní terminál Šumperk

Přestupní terminál Šumperk

Fotek: 21
Přidáno: 16.11.2020

ŠumpeRUN 2020 III

ŠumpeRUN 2020 III

Fotek: 64
Přidáno: 16.09.2020

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.