Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 20. ledna 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Sportovce Olomouckého kraje vede olympijský medailista

20.01.2020 - Sportovce Olomouckého kraje vede olympijský medailista -...

Počasí

20.01.2020 - Pondělí

Teplota: 3 / -1 - SkoroJasno

21.01.2020 - Úterý

Teplota: -1 / -3 - Mlha

Zde je místo pro Vaši reklamu

Festival na hradě nabídne plejádu hvězd

30. května 2017 - 22:32

Zpět na seznam článků

Bára Hrzánová, Martin Kraus i legenda Fleret

Festival na hradě nabídne plejádu hvězd

Bára Hrzánová zdroj foto: z.k.

Nový zábřežský open air festival Hvězdy na hradě se po úspěšné loňské premiéře uskuteční i letos. Od úterý 6. do pátku 9. června se v prostorách nádvoří bývalého hradu, dnes sídla společnosti Talorm, uskuteční „stand up comedy“, divadelní představení a také dva koncerty. „Zábřežský hrad má výraznou architektonickou i historickou hodnotu a atmosféru, která zejména ve večerních hodinách určitě osloví i naše návštěvníky,“ míní Vratislav Jarmar ze Zábřežské kulturní.

Hvězdy na hradě postupně nabídnou výstupy bavičů známých z oblíbené televizní show Na stojáka, ztřeštěnou komedii Manželský čtyřúhelník, v níž exceluje mimo jiných Martin Kraus, koncert folkové legendy Fleret a třešničkou na dortu bude vystoupení herečky Báry Hrzánové, které se tentokrát představí jako frontmanka kapely Condurango mísící moderní český folk s latinskoamerickými rytmy.

Manželský čtyřúhelník zdroj foto: z.k.

Součástí festivalu je i koncert houslového virtuóza Jaroslava Svěceného, ten se však uskuteční v neděli 11. června v kulturním domě.

Vstupenky na festival se prodávají na konkrétní místa, v předprodeji jsou nabízeny za příznivých 190 korun, v den konání akce podraží o 60 korun. „Není třeba se obávat ani deštivého počasí, pro tento případ bude vždy připraven sál kulturního domu, a akce se tak uskuteční za každého počasí,“ vysvětlil Jarmar. Festival Hvězdy na hradě se koná za podpory Olomouckého kraje a Nadace Život umělce.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Bára Hrzánová              zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.