Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 13. listopadu 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Zimní příhody Včelích medvídků

12.11.2019 - Zimní příhody Včelích medvídků - Připravilo Divadlo...

Počasí

13.11.2019 - Středa

Teplota: 6 / 3 - obcasny-Déšť

14.11.2019 - Čtvrtek

Teplota: 7 / 2 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Film Kvarteto uvede v předpremiéře šumperské kino Oko

03. listopadu 2017 - 23:49

Zpět na seznam článků

Za účasti tvůrců

První šumperští diváci budou mít v pátek 24. listopadu v 17.30 hodin příležitost vidět v Oku tvůrce nové komedie Kvarteto. Do kina zavítá autorské duo Lubomír Smékal a Miroslav Krobot, Jaroslav Plesl, Bára Poláková, Zdeněk Julina a Lenka Krobotová.

film Kvarteto zdroj foto: kino Oko

Nový snímek Miroslava Krobota se natáčel v Olomouci, není proto divu, že v několika předpremiérách uvedou tvůrci film v našem regionu. „Týden před celorepublikovou premiérou dostanou šumperští diváci příležitost setkat se a popovídat si po promítání s Jaroslavem Pleslem, Bárou Polákovou nebo Zdeňkem Julinou,“ zve na setkání Kamil Navrátil, ředitel kina Oko Šumperk a dodává, že zbytek delegace bude po promítání v zábřežském Retru.

film Kvarteto zdroj foto: kino Oko

Není bez zajímavosti, že se Zdeněk Julina podruhé v týdnu podívá do Šumperka. „V pondělí 20. listopadu ho diváci uvidí naživo jako Adreje Babiše ve hře Ovčáček miláček,“ doplňuje Navrátil závěrem.

Vstupenky je možné koupit online ZDE 

Režie: Miroslav Krobot  •  Kamera: Juraj Chlpik  •  Hudba: Matěj Kroupa  •  Scénář: Miroslav Krobot, Lubomír Smékal  •  Hrají: Barbora Poláková, Jaroslav Plesl, Lukáš Melník, Zdeněk Julina, Lenka Krobotová, Pavlína Štorková, Jiří Schmitzer, Jana Štěpánková

Je to jako druhá rodina, s jejímiž příslušníky prahnete po štěstí a prožíváte nečekaná dobrodružství. Stejně jako usedá rodina zas a znovu u jednoho stolu, scházejí se členové kvarteta tzv. soudobé hudby vždy u dalšího koncertu. Poněkud nesourodá čtveřice v čele se solidně vyhlížejícím, avšak lehce sucharským Robertem (Lukáš Melník), jeho partnerkou atraktivní a rozháranou cellistkou Simonou (Barbora Poláková), extrovertním vtipálkem Tomášem (Jaroslav Plesl) a znalcem historie s přezdívkou Funés (Zdeněk Julina) spolu zažívá na cestě za svou nejsvobodnější skladbou řadu humorných situací, ale i nedorozumění. Čas tráví i v legendární hospodě Ponorka v historickém centru svého rodného města, kam chodí také odvázaná „Batrflaj" (Pavlína Štorková) a „dvorní" psychoterapeutka kvarteta Sylva (Lenka Krobotová). Mezi hlavními hrdiny dochází k neustálým zádrhelům a lehce bizarním situacím, až konečně jeden neplánovaný večírek přinese jistou katarzi i radost a s ní vytoužený pocit štěstí.

Autor: red., K. Navrátil, zdroj foto: kino Oko

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Spirituál kvintet koncertoval v Zábřehu

Spirituál kvintet koncertoval v Zábřehu

Fotek: 75
Přidáno: 31.10.2019

Benefiční koncert pro Pontis

Benefiční koncert pro Pontis

Fotek: 55
Přidáno: 28.10.2019

DŽEMFEST 2019 - III.

DŽEMFEST 2019 - III.

Fotek: 56
Přidáno: 21.10.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.