Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 12. listopadu 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

ČOI zajistila padělky za 24 milionů korun

12.11.2019 - ČOI zajistila padělky za 24 milionů korun - V průběhu...

Počasí

12.11.2019 - Úterý

Teplota: 8 / 6 - obcasny-Déšť

13.11.2019 - Středa

Teplota: 7 / 5 - Přeháňky-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Filmánie v kině Retro poblázní Zábřeh

04. listopadu 2014 - 11:51

Zpět na seznam článků

11 filmů za bezkonkurenční cenu

V listopadu si zábřežské kino opět připomene výročí digitalizace festivalem Filmánie, který nabídne možnost vyrazit si do kina na celkem jedenáct filmových titulů za bezkonkurenční vstupné. Jaká je letošní nabídka?

Dramaturgie kina myslela jak na dětské, tak i dospělé diváky. Na řadu přijdou filmy z regionu, úspěšné filmy poslední doby, dětským filmům bude jistě kralovat úspěšná česká pohádka Tři bratři. „V programu jsme nezapomněli ani na děti, pro ty máme nachystány tři úspěšné rodinné filmy – Jak vycvičit draka 2 ve 3D, Ledové království ve 3D a Svěrákovy Tři bratry. Po jejich skončení budou dětem k dispozici omalovánky a další odměny s filmovou tematikou,“ popisuje dětskou část  Filmánie vedoucí kina Věra Smrčková. 

Věra Smrčková - vedoucí kina Retro

Festival zahájí v pátek 14. listopadu prvotina Miroslava Krobota Díra u Hanušovic, večer na diváky čeká adaptace prvního dílu knižní trilogie Labyrint: Útěk. V sobotu odpoledne se bude promítat v Šumperku natáčený film Krásno a večer důstojný nástupce prvního dílu Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil.  V diváky i kritiky oceňovaném snímku Gravitace si v neděli vychutnáme nejen skvělou Sandru Bullock, ale především úžasné záběry z vesmíru ve 3D projekci. Při večerním představení kino ožije filmovým ohňostrojem Vlk z Wall Street s Leonardem DiCaprio v hlavní roli.

Filmánii uzavře pondělní projekce filmů o dvou slavných osobnostech. Dokument Století Miroslava Zikmunda provede životem slavného cestovatele a večer diváci nahlédnou do světa Formule 1 a úžasného příběhu Nikiho Laudy. „Celý prodloužený víkend od 14. do 17. listopadu bude možné chodit do kina Retro na všechny filmy jen za 50 korun a na 3D filmy za 60 či 70 korun,“ zve diváky Smrčková.  

Autor: red.,z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Spirituál kvintet koncertoval v Zábřehu

Spirituál kvintet koncertoval v Zábřehu

Fotek: 75
Přidáno: 31.10.2019

Benefiční koncert pro Pontis

Benefiční koncert pro Pontis

Fotek: 55
Přidáno: 28.10.2019

DŽEMFEST 2019 - III.

DŽEMFEST 2019 - III.

Fotek: 56
Přidáno: 21.10.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.