Fotbal: Z rapotínského trávníku se stala střelnice

01. listopadu 2015 - 14:56

Jiskra Rapotín vs Sokol Troubelice 8:2

Rapotín vs Troubelice foto: sumpersko.net

Další mistrovské utkání se uskutečnilo v sobotu 31. října na hřišti TJ Jiskra Rapotín. Domácí celek hostil mužstvo z Troubelic. Jiskra měla co napravovat, když při posledním utkání v Bohuňovicích prohrála 3:0. Úkol byl jednoduchý získat tři body před domácím publikem a upevnit si tak vedoucí pozici v tabulce průběžného pořadí právě před Bohuňovicemi.

Zápas začal ve svižném tempu a diváci měli co sledovat. Již v sedmé minutě se v pokutovém území proháčkoval Marcel Holomek a hostujícímu brankaři nedal šanci 1:0.

Rapotín vs Troubelice - 1:0 foto: sumpersko.net

Ten, kdo předpokládal, že bude rozhodnuto, se zmýlil. Hosté spoléhali na rychlé protiútoky a standartní situace. Jejich problém byl, že i z vyložených šancí nebyli schopni skórovat. Po neproměněných šancích na obou stranách přišla 34 minuta zápasu, kdy Štěpán Hudec na hranici velkého vápna prostřelil vše, co mu stálo v cestě a zvýšil na 2:0. Jiskra dále nastřelila tyč a měla i další slibné šance, ale stav zápasu se dokonce prvního poločasu nezměnil.

Rapotín vs Troubelice 2:0 foto: sumpersko.net

Druhý poločas byl plný očekávání toho, co se bude dít a dělo se hodně. Z rapotínského trávníku se stala střelnice. Troubelice ve snaze korigovat výsledek musely daleko víc otevřít obranu a to byl moment, na který čekalo domácí mužstvo.

FOTOGALERIE: Rapotín vs Troubelice

Zpočátku se tato taktika hostům vyplatila, když Kráčmar snížil na 2:1. Vše začalo v 51 minutě, kdy Tomáš Indra výšil na 3:1, 53“ Martin Březina na 4:1 a v 55“ opět Indra na 5:1. Bylo rozhodnuto.

Jiskra byla pánem na hřišti, v 65“ opět Holomek zvyšoval na 6:1, v 70“ zase Indra na 7:1. V 80 minutě se troubelickým podařilo snížit na 7:2 Kráčmarem, ale posední tečku v zápase udělal Honza Viktorin, který zvýšil na konečných 8:2.

Po třináctém kole Rapotín s přehledem vede soutěž s 33 body pře Bohuňovicemi s 27 body.

Branky: 7. Holomek Marcel, 35. Hudec Štěpán, 51. Indra Tomáš, 53. Březina Martin, 55. Indra Tomáš, 65. Holomek Marcel, 70. Indra Tomáš, 80. Indra Tomáš - 48. Kráčmar Pavel, 89. Viktorin Jan

Rozhodčí: Hodaň Martin - Slota Marek, Petr Zdenek.

Autor: red.,sol.,foto:sumpersko.net

Rapotín vs Troubelice                foto: sumpersko.net