Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 31. července 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Letní Flora Olomouc – Souznění s přírodou

30.07.2021 - Letní Flora Olomouc – Souznění s přírodou -...

Počasí

31.07.2021 - Sobota

Teplota: 25 / 16 - Bouřky

01.08.2021 - Neděle

Teplota: 19 / 14 - Bouřky

Zde je místo pro Vaši reklamu

Fotbalový sen se představí v Galerii Šantovka

31. října 2013 - 08:41

Zpět na seznam článků

Nová trofej pro mistra Gambrinus ligy

Fotbalový sen se představí v Galerii Šantovka

Galerie Šantovka zdroj foto:sumpersko.net

Nejvýznamnější symbol české kopané. Překrásné umělecké díloÚžasný!  Její výška je sedmdesát centimetrů, šířka více než dvaapadesát centimetrů a váží přes patnáct kilo. Je vyrobena z nablyštěné mosazi. A její cena? Pro každého českého fotbalistu i fanouška kteréhokoli z klubů Gambrinus ligy – nevyčíslitelná.

Řeč není o ničem jiném než o grálu českého fotbalu, nové trofeji pro vítěze Gambrinus ligy! Právě tato kráska vyrazila 9.října z Plzně na celorepublikovou pouť, aby byla jednotlivými kluby Gambrinus ligy představena všem fanouškům.

pozvánka

Nyní je na řadě olomoucká Sigma a její část Trophy Tour, která se uskuteční v Galerii Šantovka. „Jedním z našich hlavních cílů je zapojení fanoušků do dění v Gambrinus lize. Trophy Tour je ideální příležitostí, jak jim přiblížit a ukázat nejcennější českou trofej. Vzhledem k tomu, že jsme si k dvacátému výročí Gambrinus ligy nadělili nový pohár, je potřeba se o tento krásný artefakt podělit i s příznivci prvoligových celků. Věřím, že této příležitosti po celé České republice využijí," říká Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace, která roadshow pořádá.

Hlavní akce olomoucké Trophy Tour je v Galerii Šantovka naplánována na 1. listopad se začátkem v 17.00 hodin. „Mimo možnosti dotknout se či vyfotit s trofejí pro mistra ligy se mohou fanoušci Sigmy spolu s ostatními návštěvníky Galerie Šantovka těšit na aktivní účast hráčů i klubových legend. V rámci této akce jsme pro Vás také připravili autogramiádu vybraných hráčů (Škerle, Varadi, Vidlička, Ordoš, Navrátil, Schulmeister, Zlámal, Blaha, Doležal, trenér Kotůlek) a klubové ikony Petra „Johna“ Uličného“ řekl marketingový manager Sigmy David Holly. „Navíc bychom chtěli této akce využít a podělit se s návštěvníky galerie a fanoušky, které bych tímto rád pozval na křest nového nástěnného kalendáře pro rok 2014,“ dodal Holly.

Fanoušci si mohou díky Trophy Tour zajistit účast na všech domácích zápasech reprezentace v bojích o EURO 2016 včetně zájezdu na vybrané zahraniční utkání kvalifikace – to vše pro dvě osoby!

 

Autor: red.,J.Aláč

Fotogalerie

Galerie Šantovka             zdroj foto:sumpersko.net

Související články

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.